Obranu Ocelářů vyztuží Richard Stehlík

30.1.2016, Klub

Ještě před ukončením lednového přestupního termínu v Tipsport extralize posílí kádr třineckých Ocelářů zkušený slovenský obránce RICHARD STEHLÍK. Bývalý zadák Vítkovic, Sparty či Komety Brno naposledy nastoupil za rakouský Villach, kde ovšem stihl odehrát pouze jediné utkání.

"Richard původně odešel do Villachu, ale ve smlouvě měl podmínku, že v případě kvalitní nabídky se ihned může rozloučit. Registrovali jsme i zájem jiných klubů, Oceláři ale reagovali bleskově a konkrétně. Pro Richarda je to nová příležitost, která ho hodně lákala. Navíc bydlí v Ostravě, z Třince to bude mít domů blízko. Klub hledal kvalitního obránce a Stehlík se rozhodl tuhle možnost využít," uvedl hráčův zástupce Vladimír Vůjtek mladší.

Vizitka Richarda Stehlíka

Narozen: 22.6.1984

Výška: 195 cm

Váha: 110 kg

Držení hole: levé

Místo narození: Skalica

Oblíbené číslo dresu: 75

Richard Stehlík na eliteprospects.com

foto: hc-kometa.cz

Aktuální zápasy
Tatranský pohár | pátek 26.8.2016

ORE TRI TRI
Örebro

so 27.8.2016|16:00|LAH - TRI
čt 1.9.2016|17:00|TRI - ZLN
pá 9.9.2016|17:00|TRI - PCE

Z. Irgl bude v pořádku

27.8.Páteční utkání Ocelářů proti Örebru předčasně skončilo pro Zbyňka Irgla. Dle slov asistenta trenéra Reného Muchy však jeho zdravotní indispozice není vážného charakteru, třinecký útočník ovšem vynechá sobotní duel proti Lahti.

Videosestřih TRI - ÖRE

26.8.Na webových stránkách HK Örebro si můžete prohlédnout videosestřih nejdůležitějších momentů z pátečního vítězeného duelu Ocelářů proti švédskému týmu. Videosestřih

Lukáš Kozák skončil

23.8.24letý slovenský obránce Lukáš Kozák, který byl u Ocelářů na měsíční zkoušce, se nevešel do kádru a ukončil působení v Třinci.

Oceláři na IFK TV

21.8.V aktuálním magazínu třinecké regionální televize IFK si můžete prohlédnout reportáž ze zákulisí natáčení nového filmu Muzzikanti (od času 0:33), kde mimo jiné budou figurovat naši hokejisté. Prohlédnout si lze rovněž záběry a ohlasy aktérů z nedávného STEEL CUPU či fotbalového utkání Ocelářů proti Fanklubu (od času 23:58) REPORTÁŽE ZDE

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)