Obranu Ocelářů vyztuží Richard Stehlík

30.1.2016, Klub

Ještě před ukončením lednového přestupního termínu v Tipsport extralize posílí kádr třineckých Ocelářů zkušený slovenský obránce RICHARD STEHLÍK. Bývalý zadák Vítkovic, Sparty či Komety Brno naposledy nastoupil za rakouský Villach, kde ovšem stihl odehrát pouze jediné utkání.

"Richard původně odešel do Villachu, ale ve smlouvě měl podmínku, že v případě kvalitní nabídky se ihned může rozloučit. Registrovali jsme i zájem jiných klubů, Oceláři ale reagovali bleskově a konkrétně. Pro Richarda je to nová příležitost, která ho hodně lákala. Navíc bydlí v Ostravě, z Třince to bude mít domů blízko. Klub hledal kvalitního obránce a Stehlík se rozhodl tuhle možnost využít," uvedl hráčův zástupce Vladimír Vůjtek mladší.

Vizitka Richarda Stehlíka

Narozen: 22.6.1984

Výška: 195 cm

Váha: 110 kg

Držení hole: levé

Místo narození: Skalica

Oblíbené číslo dresu: 75

Richard Stehlík na eliteprospects.com

foto: hc-kometa.cz

Aktuální zápasy
PK5 | neděle 13.3.2016

ZLN TRI TRI
Zlín
3:2p

čt 4.8.2016|17:00|TRI - OLO
čt 11.8.2016|18:00|TRI -
so 13.8.2016|18:00|TRI -

Oceláři v Tatrách

31.5.V termínu od 29. května do 3. června Oceláři absolvují každoroční kondiční soustředění v okolí Mikulášské chaty v Demänovské Dolině (Nízké Tatry). Fotogalerie ZDE a ZDE

Žejdl do Boleslavi

31.5.Dnes ukončil své působení u Ocelářů čtyřiadvacetiletý útočník LUKÁŠ ŽEJDL, který odchází do týmu BK Mladá Boleslav.

Roman na draftu KHL

24.5.Na každoročním draftu KHL, který se konal včera v Moskvě, byl vybrán také hokejista HC Oceláři Třinec. Slovenský účastník KHL Slovan Bratislava sáhl ve 3. kole po třineckém forvardovi Miloši Romanovi.

MS IA v Katowicích

29.4.Dnes večer skončilo pátým hracím dnem mistrovství světa divize I skupiny A, které se hrálo v polských Katowicích. Postup do elitní skupiny mistrovství světa pro rok 2017 si vybojovali hráči Slovinska, za něž nastoupil i obránce Jurij Repe, který se letos objevil také v barvách Ocelářů. Repe v 5 zápasech nastřádal 2 kanadské body (1+1) a 4 trestné minuty. Na druhém místě skončili Italové, kteří si za rok zahrají elitní skupinu v případě, že letos na sestupovém místě neskončí Německo nebo Francie, tedy pořadatelské země příštího MS. Na třetím místě skončili domácí Poláci, jen vinou úvodní prohry v zápase s Itálií minulou sobotu. Za naše severní sousedy hrál Aron Chmielewski a v 5 zápasech měl 3 kanadské body (2+1) a 8 trestných minut.

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)