O vítězství nad Porubou rozhodla poslední minuta!

07.12.2017 · Martina Sikorová
T Ř I N E C - Do utkání proti poslednímu týmu tabulky nevstoupili mladší dorostenci ideálně a ve třinácté minutě inkasovali. Po brankách Tommyho Wardase a Alexandra Kašpárka se sice Ocelářům podařilo otočit průběh zápasu na svou stranu, Poruba ale srovnala a do závěrečné části se šlo za stavu 2:2. Když už to vypadalo, že zápas dospěje do prodloužení, udeřil Lukáš Králík a v čase 59:28 vstřelil vítěznou branku třineckého týmu.
E1, čtvrtek 7.12.2017
Poruba
3:2
Třetiny: 1:1, 1:1, 1:0  Branky a nahrávky: 16. Wardas (Przybyla), 26. Kašpárek (Ramík), 60. Králík (Wardas) - 13. Rambousek (Moškoř), 34. Kubík (Rambousek, Slíž). Rozhodčí: Fiala - Gančarčík, Novák. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 34:18. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Halouzka - Hrůzek, Kyselý, Wantulok, Mituchovič, Chovaniak, Buják - Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramík
Slíž - Havlík, Gelnar, Hlaváč, Puchala, Machů, Bechný, Dobeš - Foldyna, Boguaj, Kubík, Fojtík, Halata, Chovanec, Moškoř, Rambousek, Krmčarský