Nebyl to moc hezký gól, směje se Cory Kane

19.03.2017 · Martin Stebel, Daniel Ježek
CH O M U T O V - Hýřil aktivitou, makal, dřel, bojoval. Americký šikula CORY KANE byl hlavním hrdinou nedělního čtvrtfinálového souboje číslo tři. Nejprve otevřel brankový účet a symbolicky ho taky v nastavení uzavřel. Borec na konec.

Cory, máte první výhru, co bylo rozhodujícím faktorem?

V prvních dvou zápasech jsme byli lepší, ale nepovedlo se zvítězit. Dnes byl naopak lepší Chomutov, my ale celou dobu drželi při sobě, hráli jsme jako tým. Utkání rozhodl gól z dorážky, nebyla to moc hezká trefa. Takové góly ale k hokeji prostě patří.

V pondělí se hraje duel číslo čtyři. Jaký průběh očekáváš?

Tohle vítězství nás nesmí uspokojit, musíme zůstat nohama pevně na zemi. Sice jsme dnes vsítili první branku, ale v dalším průběhu jsme měli dost štěstí. Je třeba mít dobrý vstup do utkání a hrát naplno celých šedesát minut.

Co říkáš na dosavadní průběh série, kdy pokaždé vítězí hostující tým?

Věděli jsme, že to bude těžké, soupeř je opravdu nepříjemný. Je to frustrující, když soupeře ve všech zápasech přestřílíte, ale nedaří se vám skórovat, jak tomu bylo hlavně v domácích zápasech. Dnes nám nechyběl tlak do branky a tohle musíme praktikovat i v dalších zápasech. Bude to ještě těžké, ale myslím, že to zvládneme!

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary