Letní fotosoutěž: S Oceláři na cestách!

01.07.2015 · Martin Stebel
Máte rádi cestování, fotografování a třinecké Oceláře? Potom je letní soutěž na klubovém webu přesně pro vás. Zachyťte během letních radovánek sebe nebo své přátele na snímku společně s hokejovým motivem (kšiltovka, šála, klubové tričko atd.), fotografii doplňte vtipným komentářem a zašlete na emailovou adresu redakce.

Pravidla soutěže:

Pořiďte co nejoriginálnější fotografii, která zřetelně obsahuje hokejový motiv, nejlépe však logo HC Oceláři Třinec.

Veškeré snímky odpovídající zadání postupně zveřejníme na facebookovém profilu Ocelářů.

Snímky posílejte na e-mailovou adresu: redakce@hcocelari.cz, jako předmět zprávy uveďte fotosoutež.

Fotografií můžete zaslat i více, preferujte však kvalitu nad kvantitou!

Z došlých fotografií vybere redakce nejpovedenější snímky. Fotografie budou čtenářům nabídnuty v anketě k posouzení.

Soutěžící s největším počtem hlasů získají zajímavé ceny s klubovou tématikou!

Nezapomeňte připsat následující údaje:

- krátký komentář k fotografii

- místo, kde byla fotografie pořízená

- vaše jméno

- kontakt na vás (e-mail, tel. číslo)

Soutěž trvá po dobu prázdnin - od 1.7. do 31.8.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno