Legenda Radek Bonk se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru

19.5.2014, Klub

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých hokejistů posledních dvaceti let Radek Bonk se rozhodl ukončit kariéru. Po Václavu Varaďovi a Janu Peterkovi tak přišli třinečtí Oceláři o dalšího úspěšného hráče a kapitána, který před třemi roky přivedl Oceláře k titulu.

Dlouholetý kapitán Ocelářů a mistr světa z Vídně Radek Bonk rozhodnutí nepokračovat ve své kariéře dnes oznámil vedení klubu. O konci své úspěšné kariéry již mluvil po posledním třineckém ligovém zápase této sezóny - semifinále play-off ve Zlíně. Přestože vedení třineckého klubu se zhruba měsíc snažilo třineckou legendu přesvědčit v pokračování aspoň o další ligovou sezónu, Radek se ale z osobních důvodů rozhodl nepokračovat.

Radek Bonk se narodil 9. ledna 1976 v Krnově. Většinu své kariéry strávil tento robustní centr v zámoří. V nejslavnější soutěži světa oblékal dres Montrealu, Nashvillu (v obou těchto týmech strávil po dvě sezóny) a Ottawy, za kterou sehrál celkem 732 zápasů a nasbíral 412 bodů (155 + 257). V národním mužstvu si zahrál například na Světovém poháru 1996 nebo tentýž rok a "zlatém" MS ve Vídni. Od října 2009 hrál za HC Oceláři Třinec.

Kapitáne, děkujeme!

Aktuální zápasy
přát. | čtvrtek 30.7.2015

TRI MIN MIN
Třinec
Minsk

út 4.8.2015|18:00|TRI - OLO
čt 6.8.2015|18:00|FRM - TRI
út 11.8.2015|17:30|TRI - NNG

Vstupenky na Olomouc

28.7.Na webu Ticketportal.cz si už nyní můžete zakoupit vstupenky na přípravné utkání HC Oceláři Třinec vs. HC Olomouc. Připomínáme, že majitelé permanentek mají vstup volný, cena ostatních vstupenek činí 50 Kč.

Vstupenky budou k zakoupení rovněž v den utkání, dvě hodiny před úvodním buly na pokladnách WERK ARENY. Úterní utkání Ocelářů proti Olomouci startuje v 18:00! Vstupenky ZDE

Oceláři na sraz repre

18.7.Trenér reprezentace Vladimír Vůjtek s asistenty Josefem Jandačem, Jiřím Kalousem a Jaroslavem Špačkem nominovali na první přípravný kemp 24 hráčů z nejvyšší domácí soutěže, z toho 3 brankáře, 8 obránců a 13 útočníků. Na soupisce nechybí hned pětice Ocelářů - Šimon Hrubec, Miroslav Svoboda, Milan Doudera, Marek Růžička a Jakub Orsava. První sraz národního týmu pod vedením trenéra Vůjtka se uskuteční od 29. července do 1. srpna na Horáckém zimním stadiónu v Jihlavě.

Kouč Ocelářů u repre

13.7.Reprezentační kouč Vladimír Vůjtek dnes oficiálně oznámil složení realizačního týmu. Jeho asistenty bude trojlístek ve složení - Josef Jandač, Jaroslav Špaček, kteří v extralize působí ve Spartě respektive Plzni a také hlavní trenér HC Oceláři Třinec Jiří Kalous.

Výstavba haly online

12.7.Od pátku 3. července 2015 můžete pomocí webové kamery, která je umístěna na budově třinecké regionální televize IFK, sledovat on-line průběh stavebních prací nové tréninkové haly u WERK ARENY. Výstavba byla zahájena v dubnu, dokončení je naplánováno na polovinu příštího roku. Plocha dvoupodlažní haly bude 5300 metrů čtverečních. V přízemí vedle ledové plochy vzniknou šatny a sociální zázemí pro sportovce, do druhého podlaží je situována posilovna a restaurace. Hala má sloužit mládežnickým oddílům, krasobruslařům, v neposlední řadě pro veřejné bruslení. ZDE

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)