Legenda Radek Bonk se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru

19.5.2014, Klub

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých hokejistů posledních dvaceti let Radek Bonk se rozhodl ukončit kariéru. Po Václavu Varaďovi a Janu Peterkovi tak přišli třinečtí Oceláři o dalšího úspěšného hráče a kapitána, který před třemi roky přivedl Oceláře k titulu.

Dlouholetý kapitán Ocelářů a mistr světa z Vídně Radek Bonk rozhodnutí nepokračovat ve své kariéře dnes oznámil vedení klubu. O konci své úspěšné kariéry již mluvil po posledním třineckém ligovém zápase této sezóny - semifinále play-off ve Zlíně. Přestože vedení třineckého klubu se zhruba měsíc snažilo třineckou legendu přesvědčit v pokračování aspoň o další ligovou sezónu, Radek se ale z osobních důvodů rozhodl nepokračovat.

Radek Bonk se narodil 9. ledna 1976 v Krnově. Většinu své kariéry strávil tento robustní centr v zámoří. V nejslavnější soutěži světa oblékal dres Montrealu, Nashvillu (v obou těchto týmech strávil po dvě sezóny) a Ottawy, za kterou sehrál celkem 732 zápasů a nasbíral 412 bodů (155 + 257). V národním mužstvu si zahrál například na Světovém poháru 1996 nebo tentýž rok a "zlatém" MS ve Vídni. Od října 2009 hrál za HC Oceláři Třinec.

Kapitáne, děkujeme!

Aktuální zápasy
1. CHL | čtvrtek 21.8.2014

TRI BRN BRN
Třinec
Bern

sobota 23.8.2014|20:00|TRI - STV
čtvrtek 4.9.2014|19:45|BRN - TRI
sobota 6.9.2014|17:30|STV - TRI

Sestřih vítězného duelu

22.8.Na oficiálním webu Hockey Champions League si nyní můžete ještě jednou prohlédnout všechny brankové situace z utkání Ocelářů proti Bernu ZDE

Dravecký je Ocelářem

14.8.29letý slovenský útočník Vladimír Dravecký, který byl dosud v Třinci na zkoušce, se s Oceláři domluvil na jednoročním kontraktu s následnou opcí. Dravecký naposledy působil ve švýcarském klubu HC Ajoie.

Čtyři Oceláři v repre

13.8.Reprezentační trenér Vladimír Růžička dnes oznámil nominaci národního týmu pro druhý letní kemp (25. - 27. srpna, Rokycany). Na soupisce figuruje hned kvarteto Ocelářů - brankář Šimon Hrubec, obránci Vladimír Roth s Milanem Douderou a útočník Jakub Orsava.

Důležitá informace

13.8.Na základě četných dotazů informujeme a znovu připomínáme, že permanentní vstupenka je pro turnaj STEEL CUP 2014 platná pouze na zápasy třineckého týmu, tudíž neplatí například na dnešní střetnutí mezi Čerepovcem a Košicemi, na které si můžete zakoupit vstupenky v ceně 50 a 30 Kč. Děkujeme za pochopení.

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)