Legenda Radek Bonk se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru

19.5.2014, Klub

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých hokejistů posledních dvaceti let Radek Bonk se rozhodl ukončit kariéru. Po Václavu Varaďovi a Janu Peterkovi tak přišli třinečtí Oceláři o dalšího úspěšného hráče a kapitána, který před třemi roky přivedl Oceláře k titulu.

Dlouholetý kapitán Ocelářů a mistr světa z Vídně Radek Bonk rozhodnutí nepokračovat ve své kariéře dnes oznámil vedení klubu. O konci své úspěšné kariéry již mluvil po posledním třineckém ligovém zápase této sezóny - semifinále play-off ve Zlíně. Přestože vedení třineckého klubu se zhruba měsíc snažilo třineckou legendu přesvědčit v pokračování aspoň o další ligovou sezónu, Radek se ale z osobních důvodů rozhodl nepokračovat.

Radek Bonk se narodil 9. ledna 1976 v Krnově. Většinu své kariéry strávil tento robustní centr v zámoří. V nejslavnější soutěži světa oblékal dres Montrealu, Nashvillu (v obou těchto týmech strávil po dvě sezóny) a Ottawy, za kterou sehrál celkem 732 zápasů a nasbíral 412 bodů (155 + 257). V národním mužstvu si zahrál například na Světovém poháru 1996 nebo tentýž rok a "zlatém" MS ve Vídni. Od října 2009 hrál za HC Oceláři Třinec.

Kapitáne, děkujeme!

Aktuální zápasy
Tatranský pohár | sobota 27.8.2016

LAH TRI TRI
Lahti

čt 1.9.2016|17:00|TRI - ZLN
pá 9.9.2016|17:00|TRI - PCE
ne 11.9.2016|16:30|PLZ - TRI

Nabídka pracovní pozice

29.8.HC Oceláři Třinec hledá vhodného kandidáta na pozici strojník-elektrikář. Jedná se o práci na trvalý pracovní poměr, třísměnný provoz. Nástup možný ihned. Své životopisy posílejte na e-maily: info@hcotrinec.cz, dusan.adamcik@hcotrinec.cz. Bližší informace získáte na tel. čísle: 602 546 626

Hamasovo ocenění

28.8.Direktoriát Tatranského poháru ocenil třineckého gólmana PETERA HAMERLÍKA cenou pro Nejlepšího brankáře turnaje! Gratulujeme!

Z. Irgl bude v pořádku

27.8.Páteční utkání Ocelářů proti Örebru předčasně skončilo pro Zbyňka Irgla. Dle slov asistenta trenéra Reného Muchy však jeho zdravotní indispozice není vážného charakteru, třinecký útočník ovšem vynechá sobotní duel proti Lahti.

Videosestřih TRI - ÖRE

26.8.Na webových stránkách HK Örebro si můžete prohlédnout videosestřih nejdůležitějších momentů z pátečního vítězeného duelu Ocelářů proti švédskému týmu. Videosestřih

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)