Legenda Radek Bonk se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru

19.5.2014, Klub

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých hokejistů posledních dvaceti let Radek Bonk se rozhodl ukončit kariéru. Po Václavu Varaďovi a Janu Peterkovi tak přišli třinečtí Oceláři o dalšího úspěšného hráče a kapitána, který před třemi roky přivedl Oceláře k titulu.

Dlouholetý kapitán Ocelářů a mistr světa z Vídně Radek Bonk rozhodnutí nepokračovat ve své kariéře dnes oznámil vedení klubu. O konci své úspěšné kariéry již mluvil po posledním třineckém ligovém zápase této sezóny - semifinále play-off ve Zlíně. Přestože vedení třineckého klubu se zhruba měsíc snažilo třineckou legendu přesvědčit v pokračování aspoň o další ligovou sezónu, Radek se ale z osobních důvodů rozhodl nepokračovat.

Radek Bonk se narodil 9. ledna 1976 v Krnově. Většinu své kariéry strávil tento robustní centr v zámoří. V nejslavnější soutěži světa oblékal dres Montrealu, Nashvillu (v obou těchto týmech strávil po dvě sezóny) a Ottawy, za kterou sehrál celkem 732 zápasů a nasbíral 412 bodů (155 + 257). V národním mužstvu si zahrál například na Světovém poháru 1996 nebo tentýž rok a "zlatém" MS ve Vídni. Od října 2009 hrál za HC Oceláři Třinec.

Kapitáne, děkujeme!

Aktuální zápasy
3.kolo | úterý 16.9.2014

LIT TRI TRI
Litvínov
3:2sn
Třinec

pátek 19.9.2014|17:00|TRI - VIT
neděle 21.9.2014|17:00|LIB - TRI
úterý 23.9.2014|17:30|TRI - TAP

LIT vs. TRI na ČT SPORT

17.9.Prohlédněte si gólový videosestřih a také pozápasové ohlasy z utkání Ocelářů v Litvínově ZDE

"Áda" je podruhé tátou!

11.9.Útočník třineckých Ocelářů Martin Adamský se dnes, ve čtvrtek 12.září, stal podruhé otcem. Jeho manželka Eva přivedla v třinecké nemocnici na svět dcerku Victorii, která měří 52 cm a váží 3,75 kg. Srdečně blahopřejeme!

Prodej permic ukončen

9.9.HC Oceláři Třinec a.s. informují, že prodej permanentních vstupenek na extraligový ročník 2014/15 byl dnes ukončen. Předprodej jednotlivých vstupenek bude probíhat v síti Ticketportal a také vždy hodinu před startem konkrétního utkání na pokladnách WERK ARENY.

Video z vítězné bitvy

6.9.Na oficiálním webu Champions Hockey League si nyní můžete ještě jednou prohlédnout všechny brankové situace z utkání Ocelářů ve Stavangeru ZDE

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)