Legenda Radek Bonk se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru

19.5.2014, Klub

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých hokejistů posledních dvaceti let Radek Bonk se rozhodl ukončit kariéru. Po Václavu Varaďovi a Janu Peterkovi tak přišli třinečtí Oceláři o dalšího úspěšného hráče a kapitána, který před třemi roky přivedl Oceláře k titulu.

Dlouholetý kapitán Ocelářů a mistr světa z Vídně Radek Bonk rozhodnutí nepokračovat ve své kariéře dnes oznámil vedení klubu. O konci své úspěšné kariéry již mluvil po posledním třineckém ligovém zápase této sezóny - semifinále play-off ve Zlíně. Přestože vedení třineckého klubu se zhruba měsíc snažilo třineckou legendu přesvědčit v pokračování aspoň o další ligovou sezónu, Radek se ale z osobních důvodů rozhodl nepokračovat.

Radek Bonk se narodil 9. ledna 1976 v Krnově. Většinu své kariéry strávil tento robustní centr v zámoří. V nejslavnější soutěži světa oblékal dres Montrealu, Nashvillu (v obou těchto týmech strávil po dvě sezóny) a Ottawy, za kterou sehrál celkem 732 zápasů a nasbíral 412 bodů (155 + 257). V národním mužstvu si zahrál například na Světovém poháru 1996 nebo tentýž rok a "zlatém" MS ve Vídni. Od října 2009 hrál za HC Oceláři Třinec.

Kapitáne, děkujeme!

Aktuální zápasy
30.kolo | neděle 14.12.2014

TRI VIT VIT
Třinec
Vítkovice

pátek 26.12.2014|17:00|LIB - TRI
neděle 28.12.2014|15:10|TRI - PLZ
úterý 30.12.2014|17:30|MBL - TRI

Jakub Klepiš otcem!

16.12.Útočník Ocelářů JAKUB KLEPIŠ se v pondělí 15. prosince stal poprvé otcem. Jeho manželka Tereza přivedla na svět syna Jakuba.

Srdečně blahopřejeme!

Dva Oceláři na MS

15.12.Česká hokejová reprezentace do 20 let zítra odletí do Kanady na závěrečnou přípravu před MS "20", kde absolvuje poslední dvě přípravná utkání před blížícím se šampionátem. V nominaci národního výběru figurují také dva Oceláři, brankář Miroslav Svoboda a útočník Marek Růžička.

TRI vs. VIT na ČT SPORT

14.12.Prohlédněte si gólový videosestřih a ohlasy z vítězného utkání třineckých Ocelářů proti Vítkovicím ZDE

LIT vs. TRI na ČT SPORT

12.12.Prohlédněte si gólový videosestřih a ohlasy z vítězného utkání třineckých Ocelářů na ledě Litvínova ZDE