Legenda Radek Bonk se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru

19.5.2014, Klub

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých hokejistů posledních dvaceti let Radek Bonk se rozhodl ukončit kariéru. Po Václavu Varaďovi a Janu Peterkovi tak přišli třinečtí Oceláři o dalšího úspěšného hráče a kapitána, který před třemi roky přivedl Oceláře k titulu.

Dlouholetý kapitán Ocelářů a mistr světa z Vídně Radek Bonk rozhodnutí nepokračovat ve své kariéře dnes oznámil vedení klubu. O konci své úspěšné kariéry již mluvil po posledním třineckém ligovém zápase této sezóny - semifinále play-off ve Zlíně. Přestože vedení třineckého klubu se zhruba měsíc snažilo třineckou legendu přesvědčit v pokračování aspoň o další ligovou sezónu, Radek se ale z osobních důvodů rozhodl nepokračovat.

Radek Bonk se narodil 9. ledna 1976 v Krnově. Většinu své kariéry strávil tento robustní centr v zámoří. V nejslavnější soutěži světa oblékal dres Montrealu, Nashvillu (v obou těchto týmech strávil po dvě sezóny) a Ottawy, za kterou sehrál celkem 732 zápasů a nasbíral 412 bodů (155 + 257). V národním mužstvu si zahrál například na Světovém poháru 1996 nebo tentýž rok a "zlatém" MS ve Vídni. Od října 2009 hrál za HC Oceláři Třinec.

Kapitáne, děkujeme!

Aktuální zápasy
čtvrtek 31.7.2014|17:00|TRI - LIB
pátek 1.8.2014|11:00|TRI - OLO
úterý 5.8.2014|17:00|TRI - MIN

Permice až do srpna!

8.7.HC Oceláři Třinec a.s. informuje, že dne 30. června skončil prodej permanentních vstupenek pro příští extraligový ročník 2014/15 na pokladnách Werk arény.

Další možnost, jak získat permanentní vstupenku, je osobní prodej v kanceláři číslo 29 a taky zakoupení prostřednictvím poukazu na síti www.ticketportal.cz a následnou výměnou ve staré Werk aréně každé pondělí a středu od 10:30 – 12:30 a 13:00 – 15:30 až do konce měsíce srpna.

Tři Oceláři v repre

26.6.Hlavní kouč českého národního výběru Vladimír Růžička oznámil nominaci na první letní kemp (30. července - 2. srpna 2014), který se bude konat v pražském Edenu. Na hráčské soupisce figurují hned tři Oceláři. Jsou to obránci Milan Doudera s Vladimírem Rothem a útočník Jakub Orsava.

"Petrovka" u mládeže

17.6.Dvaačtyřicetiletý bývalý kapitán Ocelářů Jan Peterek bude i po konci své bohaté hráčské kariéry působit pod Javorovým. Třinecký klub ho angažoval jako sportovního manažera mládeže.

Výstavba arény online

13.6.Pokud vás zajímá, jak probíhá výstavba nové multifunkční arény na Frýdecké ulici, můžete sledovat záběry z webkamery, která je umístěna na budově regionální televize IFK zde a zde

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)