Legenda Radek Bonk se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru

19.5.2014, Klub

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých hokejistů posledních dvaceti let Radek Bonk se rozhodl ukončit kariéru. Po Václavu Varaďovi a Janu Peterkovi tak přišli třinečtí Oceláři o dalšího úspěšného hráče a kapitána, který před třemi roky přivedl Oceláře k titulu.

Dlouholetý kapitán Ocelářů a mistr světa z Vídně Radek Bonk rozhodnutí nepokračovat ve své kariéře dnes oznámil vedení klubu. O konci své úspěšné kariéry již mluvil po posledním třineckém ligovém zápase této sezóny - semifinále play-off ve Zlíně. Přestože vedení třineckého klubu se zhruba měsíc snažilo třineckou legendu přesvědčit v pokračování aspoň o další ligovou sezónu, Radek se ale z osobních důvodů rozhodl nepokračovat.

Radek Bonk se narodil 9. ledna 1976 v Krnově. Většinu své kariéry strávil tento robustní centr v zámoří. V nejslavnější soutěži světa oblékal dres Montrealu, Nashvillu (v obou těchto týmech strávil po dvě sezóny) a Ottawy, za kterou sehrál celkem 732 zápasů a nasbíral 412 bodů (155 + 257). V národním mužstvu si zahrál například na Světovém poháru 1996 nebo tentýž rok a "zlatém" MS ve Vídni. Od října 2009 hrál za HC Oceláři Třinec.

Kapitáne, děkujeme!

Aktuální zápasy
PK5 | neděle 13.3.2016

ZLN TRI TRI
Zlín
3:2p

čt 4.8.2016|17:00|TRI - OLO
pá 12.8.2016|18:00|TRI - SBA
so 13.8.2016|18:00|TRI - VIT

Fotbal: HCO vs. Fanklub

25.7.V úterý 2. srpna se od 17:00 hod. v areálu bystřického fotbalového hřiště koná tradiční přátelské utkání mezi výběrem Ocelářů a Fanklubu. I tentokrát nebude chybět pestrý doprovodný program (autogramiáda hráčů, atrakce pro děti, soutěž o permanentky, vystoupení cheerleaders atd.)

Ihned po konci fotbalového utkání Fanklubáků proti Ocelářům budete mít možnost diskutovat ve společenské místnosti bystřického stadionu se zástupci vedení klubu. Setkání se zúčastní viceprezident Ing. Jan Czudek, sportovní manažer Mgr. Pavel Marek a taky hlavní kouč Vladimír Kýhos.

Svačina hostuje u Tygrů

15.7.Tým třineckých Ocelářů opustil útočník Vladimír Svačina, jenž v rámci ročního hostování posílí kádr loňských extraligových mistrů z Liberce. 29letý Svačina v sezoně 2015/16 nasbíral ve 36 zápasech 14 kanadských bodů za 6 gólů a 8 asistencí.

Trenérovo jubileum

23.6.Hlavní kouč třineckých Ocelářů VLADIMÍR KÝHOS právě dnes, ve čtvrtek 23. června, slaví životní jubileum - 60 let. Přejeme pevné zdraví a úspěšnou práci pro Oceláře!

Vstupenky už nejsou

22.6.Informujeme, že vstupenky, které byly v předprodeji v třinecké WERK ARENĚ na čtvrtfinálové utkání DAVIS CUPU, ve kterém se v červenci střetne ČESKO a FRANCIE, už NEJSOU k dispozici. Děkujeme za pochopení.

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)