Legenda Radek Bonk se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru

19.5.2014, Klub

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých hokejistů posledních dvaceti let Radek Bonk se rozhodl ukončit kariéru. Po Václavu Varaďovi a Janu Peterkovi tak přišli třinečtí Oceláři o dalšího úspěšného hráče a kapitána, který před třemi roky přivedl Oceláře k titulu.

Dlouholetý kapitán Ocelářů a mistr světa z Vídně Radek Bonk rozhodnutí nepokračovat ve své kariéře dnes oznámil vedení klubu. O konci své úspěšné kariéry již mluvil po posledním třineckém ligovém zápase této sezóny - semifinále play-off ve Zlíně. Přestože vedení třineckého klubu se zhruba měsíc snažilo třineckou legendu přesvědčit v pokračování aspoň o další ligovou sezónu, Radek se ale z osobních důvodů rozhodl nepokračovat.

Radek Bonk se narodil 9. ledna 1976 v Krnově. Většinu své kariéry strávil tento robustní centr v zámoří. V nejslavnější soutěži světa oblékal dres Montrealu, Nashvillu (v obou těchto týmech strávil po dvě sezóny) a Ottawy, za kterou sehrál celkem 732 zápasů a nasbíral 412 bodů (155 + 257). V národním mužstvu si zahrál například na Světovém poháru 1996 nebo tentýž rok a "zlatém" MS ve Vídni. Od října 2009 hrál za HC Oceláři Třinec.

Kapitáne, děkujeme!

Aktuální zápasy
2. CHL | sobota 23.8.2014

TRI STV STV
Třinec
Stavanger

čtvrtek 4.9.2014|19:45|BRN - TRI
sobota 6.9.2014|17:30|STV - TRI
pátek 12.9.2014|18:20|TRI - PCE

Stavanger vs. Oceláři

27.8.Pokud chcete osobně shlédnout utkání Ocelářů ve Stavangeru, které se bude konat v sobotu 6. září, vstupenky jsou k zakoupení ZDE

Prodej permanentek

26.8.

HC Oceláři Třinec a.s. informuje, že stále jsou v prodeji permanentní vstupenky na extraligový ročník 2014/15. Prodejním místem je kancelář číslo 29 ve staré Werk aréně na Lesní. Permanentky si můžete pořídit v pondělí a ve středu od 10:00 do 12:00 a od 13:00 do 15:00.

Chmielewski 2x stop

22.8.Polský útočník ve službách Třince, Aron Chmielewski, dostal od disciplinární komise Champions Hockey League stopku na dva zápasy za zákrok na Goeffa Kinrada. Chmielewski ve čtvrtečním zápase obdržel trest 5 min + DKÚ za zásah do oblasti hlavy a krku a bude Ocelářům chybět v sobotním domácím duelu se Stavangerem a také v odvětě v Bernu, tedy 4. září.

Sestřih vítězného duelu

22.8.Na oficiálním webu Champions Hockey League si nyní můžete ještě jednou prohlédnout všechny brankové situace z utkání Ocelářů proti Bernu ZDE

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)