Legenda Radek Bonk se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru

19.5.2014, Klub

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých hokejistů posledních dvaceti let Radek Bonk se rozhodl ukončit kariéru. Po Václavu Varaďovi a Janu Peterkovi tak přišli třinečtí Oceláři o dalšího úspěšného hráče a kapitána, který před třemi roky přivedl Oceláře k titulu.

Dlouholetý kapitán Ocelářů a mistr světa z Vídně Radek Bonk rozhodnutí nepokračovat ve své kariéře dnes oznámil vedení klubu. O konci své úspěšné kariéry již mluvil po posledním třineckém ligovém zápase této sezóny - semifinále play-off ve Zlíně. Přestože vedení třineckého klubu se zhruba měsíc snažilo třineckou legendu přesvědčit v pokračování aspoň o další ligovou sezónu, Radek se ale z osobních důvodů rozhodl nepokračovat.

Radek Bonk se narodil 9. ledna 1976 v Krnově. Většinu své kariéry strávil tento robustní centr v zámoří. V nejslavnější soutěži světa oblékal dres Montrealu, Nashvillu (v obou těchto týmech strávil po dvě sezóny) a Ottawy, za kterou sehrál celkem 732 zápasů a nasbíral 412 bodů (155 + 257). V národním mužstvu si zahrál například na Světovém poháru 1996 nebo tentýž rok a "zlatém" MS ve Vídni. Od října 2009 hrál za HC Oceláři Třinec.

Kapitáne, děkujeme!

Aktuální zápasy
čtvrtek 20.8.2015|19:00|STV - TRI
sobota 22.8.2015|16:00|KUO - TRI
pátek 28.8.2015|19:00|TRI - STV

Ocelář viceprezidentem

25.5.Zástupce Ocelářů JUDr.Prokop Beneš byl 20.5.2015 zvolen valnou hromadou extraligových klubů viceprezidentem Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. APK LH sdružuje všechny kluby extraligy a spravuje záležitosti klubů týkající se extraligy. Oceláři tak zaznamenali další úspěch, tentokrát na diplomatickém poli.

Růžičku draftoval Omsk

25.5.Dvacetiletý třinecký forvard Marek Růžička byl vybrán v rámci draftu KHL týmem Avangard Omsk. Růžička byl draftován na 126. pozici. Stejný klub ukázal také na litvínovského obránce Filipa Pavlíka.

Roth do Novosibirsku

12.5.24letý obránce Vladimír Roth opouští Třinec a bude hrát Kontinentální ligu za Novosibirsk. S letošním semifinalistou Gagarinova poháru podepsal smlouvu na dva roky. Roth se v týmu sejde s reprezentačním brankářem Alexandrem Salákem.

Nabídka práce

7.5.HC Oceláři Třinec, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici elektrikář. Jedná se o práci na plný úvazek, třísměnný provoz. Své životopisy posílejte na e-mail: info@hcotrinec.cz. Bližší informace získáte na tel. čísle: 602 546 626.

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)