Legenda Radek Bonk se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru

19.5.2014, Klub

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých hokejistů posledních dvaceti let Radek Bonk se rozhodl ukončit kariéru. Po Václavu Varaďovi a Janu Peterkovi tak přišli třinečtí Oceláři o dalšího úspěšného hráče a kapitána, který před třemi roky přivedl Oceláře k titulu.

Dlouholetý kapitán Ocelářů a mistr světa z Vídně Radek Bonk rozhodnutí nepokračovat ve své kariéře dnes oznámil vedení klubu. O konci své úspěšné kariéry již mluvil po posledním třineckém ligovém zápase této sezóny - semifinále play-off ve Zlíně. Přestože vedení třineckého klubu se zhruba měsíc snažilo třineckou legendu přesvědčit v pokračování aspoň o další ligovou sezónu, Radek se ale z osobních důvodů rozhodl nepokračovat.

Radek Bonk se narodil 9. ledna 1976 v Krnově. Většinu své kariéry strávil tento robustní centr v zámoří. V nejslavnější soutěži světa oblékal dres Montrealu, Nashvillu (v obou těchto týmech strávil po dvě sezóny) a Ottawy, za kterou sehrál celkem 732 zápasů a nasbíral 412 bodů (155 + 257). V národním mužstvu si zahrál například na Světovém poháru 1996 nebo tentýž rok a "zlatém" MS ve Vídni. Od října 2009 hrál za HC Oceláři Třinec.

Kapitáne, děkujeme!

Aktuální zápasy
43.kolo | pátek 30.1.2015

VIT TRI TRI
Vítkovice
Třinec

neděle 1.2.2015|15:00|TRI - LIB
středa 11.2.2015|17:30|PLZ - TRI
pátek 13.2.2015|17:00|TRI - MBL

Dva střídavé starty

28.1.V rámci střídavého startu do konce aktuální sezony mohou v týmu třineckých Ocelářů nastoupit dva hokejisté prvoligového týmu AZ Havířov. Jedná se o 27letého Michala Sztefka a 23letého Antonína Pechance.

TRI vs. LIT na ČT SPORT

27.1.Prohlédněte si gólový videosestřih a ohlasy z vítězného utkání třineckých Ocelářů proti Vervě Litvínov ZDE

Mladí Oceláři na OH

26.1.V Rakousku dnes startuje hokejový turnaj Evropské olympiády mládeže a své zastoupení budou mít ve Schruns také Oceláři. Nominaci do českého výběru obdrželi Lukáš Doudera a David Kofroň, slovenský dres pak obléknou Patrik Hrehorčák a Miloš Roman.

OLO vs. TRI na ČT SPORT

26.1.Prohlédněte si gólový videosestřih a ohlasy z vítězného utkání třineckých Ocelářů proti Olomouci ZDE

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)