Legenda Radek Bonk se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru

19.5.2014, Klub

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých hokejistů posledních dvaceti let Radek Bonk se rozhodl ukončit kariéru. Po Václavu Varaďovi a Janu Peterkovi tak přišli třinečtí Oceláři o dalšího úspěšného hráče a kapitána, který před třemi roky přivedl Oceláře k titulu.

Dlouholetý kapitán Ocelářů a mistr světa z Vídně Radek Bonk rozhodnutí nepokračovat ve své kariéře dnes oznámil vedení klubu. O konci své úspěšné kariéry již mluvil po posledním třineckém ligovém zápase této sezóny - semifinále play-off ve Zlíně. Přestože vedení třineckého klubu se zhruba měsíc snažilo třineckou legendu přesvědčit v pokračování aspoň o další ligovou sezónu, Radek se ale z osobních důvodů rozhodl nepokračovat.

Radek Bonk se narodil 9. ledna 1976 v Krnově. Většinu své kariéry strávil tento robustní centr v zámoří. V nejslavnější soutěži světa oblékal dres Montrealu, Nashvillu (v obou těchto týmech strávil po dvě sezóny) a Ottawy, za kterou sehrál celkem 732 zápasů a nasbíral 412 bodů (155 + 257). V národním mužstvu si zahrál například na Světovém poháru 1996 nebo tentýž rok a "zlatém" MS ve Vídni. Od října 2009 hrál za HC Oceláři Třinec.

Kapitáne, děkujeme!

Aktuální zápasy
SF1 | sobota 28.3.2015

TRI SPA SPA
Třinec
Sparta Praha

neděle 29.3.2015|17:20|TRI - SPA
středa 1.4.2015|18:20|SPA - TRI
čtvrtek 2.4.2015|18:20|SPA - TRI

Vstupenky na semifinále

28.3.Informujeme, že ještě dnes si můžete zakoupit poslední vstupenky na první duel semifinále Ocelářů a Sparty. Pokladny WERK ARENY budou otevřené tradičně dvě hodiny před úvodním buly. Srdečně zveme!

NA JEDNÉ LODI, S JEDINÝM CÍLEM!

Důležitá informace

25.3.Vzhledem k rozšíření určitých forem zneužívaní permanentních vstupenek během hokejových zápasů HC Oceláři Třinec v nové WERK ARENĚ si Vás dovolujeme upozornit, že při jakémkoli zjištění podvodu bude dané osobě permanentní vstupenka zabavená! V případě, že na Vašem místě, na které máte platnou vstupenku / permanentku sedí jiná osoba, prosím urgentně oslovte zaměstnance bezpečnostní agentury. Děkujeme za pochopení. HC Oceláři Třinec.

Rezervace do čtvrtku

25.3.Zítra, tj. ve čtvrtek 26.3. do 12:00 hod. platí rezervace na nákup semifinálových utkání pro stávajíc permanentkáře. Následně od 14:00 hod. zahajujeme prodej nevyužitých rezervací na pokladnách WERK ARENY a přes Ticketportal.

TRI vs. MBL na ČT SPORT

21.3.Prohlédněte si gólový videosestřih a ohlasy z 5. utkání ČF třineckých Ocelářů proti Mladé Boleslavi ZDE

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)