Legenda Radek Bonk se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru

19.5.2014, Klub

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých hokejistů posledních dvaceti let Radek Bonk se rozhodl ukončit kariéru. Po Václavu Varaďovi a Janu Peterkovi tak přišli třinečtí Oceláři o dalšího úspěšného hráče a kapitána, který před třemi roky přivedl Oceláře k titulu.

Dlouholetý kapitán Ocelářů a mistr světa z Vídně Radek Bonk rozhodnutí nepokračovat ve své kariéře dnes oznámil vedení klubu. O konci své úspěšné kariéry již mluvil po posledním třineckém ligovém zápase této sezóny - semifinále play-off ve Zlíně. Přestože vedení třineckého klubu se zhruba měsíc snažilo třineckou legendu přesvědčit v pokračování aspoň o další ligovou sezónu, Radek se ale z osobních důvodů rozhodl nepokračovat.

Radek Bonk se narodil 9. ledna 1976 v Krnově. Většinu své kariéry strávil tento robustní centr v zámoří. V nejslavnější soutěži světa oblékal dres Montrealu, Nashvillu (v obou těchto týmech strávil po dvě sezóny) a Ottawy, za kterou sehrál celkem 732 zápasů a nasbíral 412 bodů (155 + 257). V národním mužstvu si zahrál například na Světovém poháru 1996 nebo tentýž rok a "zlatém" MS ve Vídni. Od října 2009 hrál za HC Oceláři Třinec.

Kapitáne, děkujeme!

Aktuální zápasy
44.kolo | neděle 7.2.2016 |

VIT TRI TRI
Vítkovice
2:1p

út 16.2.2016|17:00|TRI - LIB |
pá 19.2.2016|18:00|MHK - TRI |
ne 21.2.2016|15:00|TRI - LIT |

VIT vs. TRI na ČT SPORT

7.2.Prohlédněte si ohlasy a gólový videosestřih z utkání 44. kola Tipsport extraligy mezi Vítkovicemi a třineckými Oceláři ZDE

2 Oceláři za Slovensko

28.1.Dva hokejisté třineckých Ocelářů budou v následující reprezentační přestávce reprezentovat Slovensko na mezinárodních akcích. Útočník Vladimír Dravecký byl povolán hlavním koučem slovenského A-týmu Zdenem Cígerem na domácí turnaj Slovakia Cup, který se mezi 11. a 13. únorem uskuteční v Žilině. Soupeři našeho východního souseda budou Bělorusové a Švýcaři.

S Libercem o den dříve

26.1.Upozorňujeme, že nastala změna v termínu domácího utkání 45. kola Tipsport extraligy. Oceláři přivítají Liberec v úterý 16. února, místo původní středy 17.2. Čas startu utkání zůstává nezměněn - od 17:00 hod.

OLO vs. TRI na ČT SPORT

24.1.Prohlédněte si reportáž programu ČT SPORT, kde najdeme nejen všechny zajímavé situace utkání Olomouce proti Ocelářům, ale především podrobný rozbor Milana Antoše u rozhodující trefy v prodloužení ZDE

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)