Legenda Radek Bonk se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru

19.5.2014, Klub

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých hokejistů posledních dvaceti let Radek Bonk se rozhodl ukončit kariéru. Po Václavu Varaďovi a Janu Peterkovi tak přišli třinečtí Oceláři o dalšího úspěšného hráče a kapitána, který před třemi roky přivedl Oceláře k titulu.

Dlouholetý kapitán Ocelářů a mistr světa z Vídně Radek Bonk rozhodnutí nepokračovat ve své kariéře dnes oznámil vedení klubu. O konci své úspěšné kariéry již mluvil po posledním třineckém ligovém zápase této sezóny - semifinále play-off ve Zlíně. Přestože vedení třineckého klubu se zhruba měsíc snažilo třineckou legendu přesvědčit v pokračování aspoň o další ligovou sezónu, Radek se ale z osobních důvodů rozhodl nepokračovat.

Radek Bonk se narodil 9. ledna 1976 v Krnově. Většinu své kariéry strávil tento robustní centr v zámoří. V nejslavnější soutěži světa oblékal dres Montrealu, Nashvillu (v obou těchto týmech strávil po dvě sezóny) a Ottawy, za kterou sehrál celkem 732 zápasů a nasbíral 412 bodů (155 + 257). V národním mužstvu si zahrál například na Světovém poháru 1996 nebo tentýž rok a "zlatém" MS ve Vídni. Od října 2009 hrál za HC Oceláři Třinec.

Kapitáne, děkujeme!

Aktuální zápasy
PK5 | neděle 13.3.2016

ZLN TRI TRI
Zlín
3:2p

čt 4.8.2016|17:00|TRI - OLO
pá 12.8.2016|18:00|TRI - SBA
so 13.8.2016|18:00|TRI - VIT

Trenérovo jubileum

23.6.Hlavní kouč třineckých Ocelářů VLADIMÍR KÝHOS právě dnes, ve čtvrtek 23. června, slaví životní jubileum - 60 let. Přejeme pevné zdraví a úspěšnou práci pro Oceláře!

Vstupenky už nejsou

22.6.Informujeme, že vstupenky, které byly v předprodeji v třinecké WERK ARENĚ na čtvrtfinálové utkání DAVIS CUPU, ve kterém se v červenci střetne ČESKO a FRANCIE, už NEJSOU k dispozici. Děkujeme za pochopení.

Pozvánky do U19

21.6.Trenér národního týmu do 19 let Jiří Dopita pozval na úvodní akci devatenáctek, jež se v termínu 23. - 30. července 2016 uskuteční v německých Drážďanech, dvojici třineckých mladíků. Na Turnaji 4 zemí se představí Jan Bartko a Lukáš Doudera.

Vstupenky na DAVIS CUP

16.6.Vážení tenisoví fanoušci, rádi bychom Vás touto cestou informovali, že v úterý 21.6. a ve středu 22.6.2016 (popř. do vyprodání) bude na pokladnách třinecké WERK ARENY probíhat prodej speciální série vstupenek pro tenisové fanoušky z regionu na DAVIS CUP Česko - Francie.

Vstupenky se budou prodávat na jednotlivé hrací dny zvlášť bez možnosti výběru konkrétního místa, s omezením nákupu: 1 osoba = max. 4 ks vstupenek. Cena 1 vstupenky (1 hrací den) činí 300 Kč. Prodej bude probíhat od 9:00 do 16:00 hod. na všech 4 pokladnách WERK ARENY.

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)