Legenda Radek Bonk se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru

19.5.2014, Klub

Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších českých hokejistů posledních dvaceti let Radek Bonk se rozhodl ukončit kariéru. Po Václavu Varaďovi a Janu Peterkovi tak přišli třinečtí Oceláři o dalšího úspěšného hráče a kapitána, který před třemi roky přivedl Oceláře k titulu.

Dlouholetý kapitán Ocelářů a mistr světa z Vídně Radek Bonk rozhodnutí nepokračovat ve své kariéře dnes oznámil vedení klubu. O konci své úspěšné kariéry již mluvil po posledním třineckém ligovém zápase této sezóny - semifinále play-off ve Zlíně. Přestože vedení třineckého klubu se zhruba měsíc snažilo třineckou legendu přesvědčit v pokračování aspoň o další ligovou sezónu, Radek se ale z osobních důvodů rozhodl nepokračovat.

Radek Bonk se narodil 9. ledna 1976 v Krnově. Většinu své kariéry strávil tento robustní centr v zámoří. V nejslavnější soutěži světa oblékal dres Montrealu, Nashvillu (v obou těchto týmech strávil po dvě sezóny) a Ottawy, za kterou sehrál celkem 732 zápasů a nasbíral 412 bodů (155 + 257). V národním mužstvu si zahrál například na Světovém poháru 1996 nebo tentýž rok a "zlatém" MS ve Vídni. Od října 2009 hrál za HC Oceláři Třinec.

Kapitáne, děkujeme!

Aktuální zápasy
3. CHL | pátek 28.8.2015 |

TRI STV STV
4:3p
Stavanger

so 5.9.2015|18:00|TRI - KUO
pá 11.9.2015|17:30|TRI - CHM
ne 13.9.2015|15:30|KVA - TRI

Vstupenky stále jsou!

3.9.Informujeme, že na webu Ticketportal.cz jsou k dispozici vstupenky na sobotní utkání Champions Hockey League mezi HC Oceláři Třinec a KalPou Kuopio (od 18:00 hod.) V den utkání bude možno zakoupit vstupenky dvě hodiny před úvodním buly na pokladnách WERK ARENY.

Pokud si nejste jisti ohledně vstupenek na Champions Hockey League, rádi byste si vstupenku koupili, ale nevíte jak, nebo máte jiný dotaz k Champions Hockey League, prosím neváhejte a zavolejte na naši telefonní linku + 420 596 109 112 nebo 558 999 412 - každé pondělí až čtvrtek od 10:00 do 16:00 hod.

Žejdl do Boleslavi

1.9.24letý útočník Ocelářů LUKÁŠ ŽEJDL odchází v rámci hostování do týmu BK Mladá Boleslav, kde bude působit do 31.12. 2015.

3D prohlídka WERK ARENY

1.9.Pokud jste si zatím nestihli důkladně prohlédnout třineckou WERK ARENU, můžete tak učinit pomocí 3D virtuální prohlídky ZDE

Videosestřih z CHL

29.8.Pokud si ještě jednou chcete připomenout nejdůležitější okamžiky pátečního utkání mezi Oceláři a Stavangerem, nabízíme videosestřih na webu Champions Hockey League