Kvarteto Ocelářů v národním výběru!

30.10.2014 · Martin Stebel
Trenér české hokejové reprezentace Vladimír Růžička ve čtvrtek 30. října oznámil nominaci na blížící se finský turnaj Karjala Cup, který se koná od 6. do 9. listopadu. Na soupisce národního týmu figurují jména hned čtyř Ocelářů. Povolán byl gólman Šimon Hrubec, obránci Milan Doudera s Vladimírem Rothem a útočník Jakub Orsava.

Kompletní nominace na turnaj Karjala

Brankáři:

Pavel Francouz (HC VERVA Litvínov), Šimon Hrubec (HC Oceláři Třinec)

Obránci:

Petr Zámorský (Espoo, Finsko), Jakub Krejčík (Örebrö, Švédsko), Ondřej Vitásek (Bílí Tygři Liberec), Bohumil Jank, Martin Pláněk (oba Mountfield HK), Vojtěch Mozík (HC Škoda Plzeň), Vladimír Roth, Milan Doudera (oba HC Oceláři Třinec), Adam Polášek (HC Sparta Praha), Michal Kempný (HC Kometa Brno).

Útočníci:

Radek Smoleňák (TPS Turku, Finsko), Michal Birner, Tomáš Kubalík (oba KalPa Kuopio, Finsko), Petr Pohl (Eisbären Berlín, DEL), Ondřej Roman, Vladimír Svačina (oba Vítkovice), Tomáš Filippi, Jakub Valský (oba Bílí Tygři Liberec), Daniel Přibyl (HC Sparta Praha), Lukáš Radil, Tomáš Zohorna (oba HC ČSOB Pojišťovna Pardubice), Jakub Orsava (HC Oceláři Třinec), Jakub Lev, Dominik Simon (oba HC Škoda Plzeň), Petr Holík (PSG Zlín).