Informace pro fanoušky k pátečnímu derby mezi HC Oceláři Třinec a HC Vítkovice Ridera

09.08.2017 · Klub
Na derby mezi Oceláři a Vítkovicemi mají majitelé permanentek vstup zdarma. Cena pro ty, kteří nejsou držiteli celosezonní vstupenky jednoho či druhého klubu, je 50,- Kč. Vstupenky na toto utkání jsou výjimečně bez nároku na místo (konkrétní sedadlo).

Tzn. ani aktuální držitelé permanentních vstupenek nemají svá místa, která mají uvedená na kartičce, na toto utkání k dispozici. V případě velkého zájmu, bude vstup do haly umožněn všem fanouškům až do naplnění kapacity WERK ARENY. Z tohoto důvodu doporučujeme fanouškům přijít s dostatečným časovým předstihem.

Pro fanoušky ostravského klubu jsou pro toto utkání vyčleněny sektory C, D, klasický sektor hostů a také polovina sektoru E. Bližší informace Vám podají přímo na místě pracovníci pořadatelské služby. Hostujícím příznivcům doporučujeme použít pro příchod do haly vstup s označením: "Vstup diváci plocha". Tento vstup se nachází po pravé straně od recepce.

Vstupenky na druhou část Letního hokejového šlágru lze zakoupit online přes ticketportal.cz anebo na pokladnách WERK ARENY v den samotného utkání od 15 hodin.