Hokejová tombola 50 na 50 dělá radost výhercům i malým Ocelářům!

08.02.2018 · Martin Stebel
V třinecké WERK ARENĚ můžete nejen fandit Ocelářům, ale taky na každém utkání vyhrát příjemnou finanční částku. Do hry dostane všechny fanoušky tiket od generálního partnera nejvyšší tuzemské hokejové soutěže, společnosti Tipsport. Celá akce má navíc charitativní podtext. Tímto krokem je totiž podpořen Nadační fond OCELÁŘI.

Pravidla jsou jednoduchá. Na každém domácím zápase si můžete přímo ve WERK ARENĚ na pobočce Tipsportu či u kamelotů, zakoupit tiket v hodnotě 50 Kč, který následně poputuje do slosování. Dle počtu prodaných tiketů se následná výhra rozdělí v poměru 50:50, tedy 50% výhry připadne vylosovanému výherci, a to přímo na daném utkání, a 50% Nadačnímu fondu OCELÁŘI.

Fandové Ocelářů patří v této tombole k těm vůbec nejaktivnějším v rámci celé extraligy. Po 25 odehraných zápasech se povedlo vybrat přes 600 tisíc korun, do Nadačního fondu OCELÁŘI proto zatím doputovalo přesně 321 300 Kč!

Velice zajímavý příběh naposledy prožil pan Lukáš Semelka, který navštívil poslední domácí duel Ocelářů proti zlínským Beranům v úterý 6. února. Tento mladý muž v hokejové tombole 50 na 50 vyhrál částku přes 11 tisíc korun: "Bydlím v Mělníku, což je město ve středočeském kraji. V Třinci jsem už v minulosti několikrát byl, ale na hokej jsem zavítal vůbec poprvé. Pracuji jako obchodní zástupce pro jednu firmu a často proto služebně jezdím na Moravu a Slezsko. V úterý jsem měl trochu čas, zvažoval jsem proto, jestli navštívit zápas Vítkovic či Třince. Nakonec jsem si vybral Oceláře, protože jsem na téma WERK ARENY slyšel hodně chvály. Mohu potvrdit, je to krásný hokejový stánek!"

Jak nám pan Lukáš prozradil, hokeji se věnují jeho dva synové, kteří hrají za žákovské výběry v rodném Mělníku. On sám jako správný Středočech bedlivě sleduje počínání především dvou klubů z okolí - pražské Sparty a mladoboleslavských Bruslařů: "Snažím se vést kluky ke sportu, oba jsou do hokeje správně "zažraní", zatím je to hodně baví, uvidíme, kam to dotáhnou. Na extraligové zápasy se moc často nedostanu, ale občas navštívím domácí utkání Sparty či Bolky."

V životě i ve hře je třeba jít štěstí naproti, což ostatně potvrzuje náš respondent: "O hokejové tombole 50 na 50 jsem věděl už z dřívějších dob, je to moc fajn projekt, který navíc podpoří malé hokejisty. Je to docela drahý sport, sám to moc dobře vím. Mám hravou povahu, viděl jsem ve WERK ARENĚ hezké hostesky, koupil jsem si proto tiket. Abych se přiznal, absolutně jsem nedoufal, že budu vylosován, ale bylo to moc příjemné překvapení. Teď budu přát úspěch i Ocelářům, když jsem měl v Třinci tolik štěstí," usmívá se šťastný výherce.

Před startem extraligového utkání obdrželi zástupci přípravky Ocelářů hokejovou výstroj, jež byla zakoupena z prostředků Nadačního fondu OCELÁŘI a výtěžku z tomboly 50:50. foto: Marian Ježowicz