HC Nebory s třineckými Oceláři opět darují krev!

29.10.2014 · Klub
Už je to celých 5 let, co amatérští hokejisté z Nebor poprvé zorganizovali dobročinnou akci HC NEBORY DARUJÍ KREV. Za tu dobu se z akce stala již tradice a tak asi nikoho nepřekvapí, že je letos v plné přípravě již 5. ročník této tradiční události, která si za dobu své existence získala oblibu a uznání u hráčů, fanoušků i široké veřejnosti.

"Postupem času se nám účastníci rovnoměrně rozložili mezi naše hráče, fanoušky a mezi příznivce Ocelářů, kteří se k nám připojují na základě informací na klubovém webu. Opětovně se tedy potvrzuje, že spolupráce nás, amatérů, s profíky z extraligového klubu je užitečná, čehož si velmi vážím", podotkl organizátor akce, Marian Franek a navíc dodal: "Letos máme pro naše účastníky speciální lákadlo – po dohodě s HCO získá každý účastník pozvání na speciální exkurzi do nové WERK ARENY, kde bude možné shlédnout veškeré zázemí včetně šatny extraligového týmu!"

Jen pro připomenutí. V letech 2010 a 2011 se akce pokaždé zúčastnilo asi po 40-ti dárcích krve, z nichž mnozí přišli darovat cennou tekutinu poprvé. V letech 2012 a 2013 počet účastníků přesáhl magickou padesátku a musel být vypsán i dodatečný termín. V těchto letech se k dárcům přidaly i manželky a přítelkyně některých hráčů HCO.

Oficiální vyhlášení akce HC NEBORY DARUJÍ KREV proběhlo 17.10.2014 v rámci tradičního "Neborovského trnkobraní" a již na místě se přihlásila celá řada zájemců.

Zatím vyhlášené termíny pro darování krve jsou 7.11. a 21.11.2014, vždy od 8:00 hodin. V případě, že počet přihlášených zájemců přesáhne kapacitu transfuzní stanice, operativně bude vyhlášen termín další.

CHCETE SE PŘIPOJIT K DOBRÉ VĚCI?

Neváhejte a přihlaste se na emailové adrese: marianfranek@seznam.cz

Potřebujeme znát Vaše jméno a příjmení, datum narození, e-mail a kontaktní telefon.

Podrobnosti o sportovních i společenských aktivitách HC Nebory naleznete na webových stránkách HC Nebory

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno