Dobíjení permanentek na play-off 2015 + permanentky 2015/16 (jen pro aktuální držitele permanentních vstupenek 2014/15)

28.01.2015 · Klub
V nejbližších dnech bude spuštěn prodej vstupenek na blížící se play-off a také předprodej permanentních vstupenek pro nadcházející sezónu.

V rámci úspory vašeho času si budete moci zakoupit (dobít si permanentku) z tepla vašeho domova. Ačkoli ještě nebyl zveřejněn čas a ceny vstupenek, již nyní můžete požádat o autorizační kód, na základě kterého si následně zakoupíte vstupenky přes společnost Ticketportal a vyhnete se tak případným řadám před pokladnami třinecké WERK ARENY.

Vaši včasnou žádostí (kterou se k ničemu nezavazujete) o autorizační kód, předejdete dlouhé čekací době na odezvu (zpětné zaslání konkrétního autorizačního kódu), pokud vše necháte na poslední chvíli a systém bude pracovat s velkým množstvím žádostí najednou.

Předem děkujeme a těšíme se, že společnými silami pomůžeme našim hráčům k úspěšné sezóně.

Jak získat autorizační kód?

Unikátní čtyřmístný autorizační kód, který obdržíte, lze následně využívat pro nákup vstupenek na play-off 2015, permanentky 2015/16, případně další věci ve spojitosti s hokejovými utkáními – na vše Vám vystačí jen právě zaslaný jeden kód.

Tedy ti z Vás, kteří již zažádali o autorizační kód ve spojitosti s uvolněním permanentky, mohou pro nákup vstupenek na play-off 2015 a permanentky 2015/16 využít tento kód.

1. Prvním krokem pro uživatele je vytvořit si účet v síti Ticketportal a přihlásit se.

Velký obrázek v novém okně

2. Prostřednictvím záložky „ Můj Ticketportal“ zakliknout „ Moje aktuální rezervace“.

Velký obrázek v novém okně

3. Následně se otevřou všechny jeho rezervace v síti Ticketportal, uživatel klikne na ikonu „Seznam a vrácení permanentkových míst“.

Velký obrázek v novém okně

4. Vzhledem k tomu, že podobný systém používá i klub HC Kometa Brno musí fanoušek zaškrtnout název klubu, kterému má zájem danou permanentku uvolnit.

Velký obrázek v novém okně

5. Fanoušek bude následně vyzvaný, aby zadal sektor, řadu, místo a ověřovací kód a klikne na ikonu „ověř“.

Velký obrázek v novém okně

6. V případě, že fanoušek nemá ověřovací kód, tak po stlačení "žádost o ověřovací kód" systém odešle e-mail na klub HC Oceláři Třinec.

Z důvodu zamezení zneužívání budeme muset v 1. fázi u každého fanouška, který zažádá o autorizační kód, prověřit umístění sedadla s jeho jménem, adresou, telefonním číslem, nebo e-mailem.

Ověřovací kód bude po odsouhlasení údajů zaslaný zájemci a daný kód bude moci používat na následný nákup play-off 2015 a permanentky 2015/16. Ověřovací kódy budou zasílané jen v pracovní dny do 15:00 hod.

7. Ihned po ověření vidí fanoušek všechny nasazené zápasy a nabídku k nákupu play-off 2015 a permanentní vstupenky 2015/16 a zaškrtnutím určí, který nákup provádí (nebo zda-li uvolňuje permanentku na některé z utkání, kterého se nemůže zúčastnit).

HC Motor České Budějovice