Cory Kane: Třinec? Vnímám to jako velkou výzvu!

2.9.2016 · Daniel Ježek, Martin Stebel
Měsíc u Ocelářů bojoval na zkoušce, ve středu stvrdil příchod do Slezska svým podpisem na smlouvě. Americký útočník CORY KANE zaujal především skvělým bruslením a tahem na branku. Urostlého centra jsme vyzpovídali po skončení závěrečného přípravného duelu proti Zlínu.

Pětadvacetiletý útočník přišel do Třince na doporučení Ladislava Kohna, Cory Kane se v devíti přípravných zápasech prezentoval v dobrém světle. Šikovný centr, který se nebojí hrát do těla a brát zodpovědnost na sebe, zaznamenal osm bodů za dva góly a šest asistencí.

"O Třinci jsem něco slyšel, chtěl jsem si proto nejdřív vše vyzkoušet. Je tady parádní zázemí, realizační tým, který se o nás skvěle stará. A také výborní fanoušci," ví Cory Kane. Více v přiloženém videu.