Setkání sponzorů HC Oceláři Třinec

22.06.2016 · Martin Stebel
V hotelu Vitality se v úterý konal každoroční sponzorský večírek Ocelářů. Během setkání zazněla slova hodnocení z úst prezidenta klubu Jána Modera, proběhlo představení nových hráčů, nescházela tradiční aukce hraných dresů - výtěžek poputuje na ocelářskou mládež. Oceláři rovněž oficiálně potvrdili, že trenérský tým doplní Břetislav Kopřiva.

Úvodní slovo Ing. Jána Modera

Viceprezident Ocelářů Ing. Jan Czudek oficiálně potvrdil, že trenérský tým A-mužstva bude tříčlenný - Vladimíra Kýhose s Reném Muchou doplní staronový kouč Břetislav Kopřiva.

Vítězný tým golfového turnaje HC Oceláři Třinec.

Sportovní manažer Pavel Marek slavnostně předal dres Jánu Sýkorovi.

Na pódiu se objevil i nově příchozí Rastislav Špirko, který bude nastupovat s dvanáctkou na dresu.

Nezapomnělo se ani na Jakuba Petružálka. Ten zatím nebyl osobně přítomen.

Vítěz dražby dresu Šimona Hrubce obdržel i hokejku třineckého gólmana.

Další cenný artefakt. Ocelářský dres a hokejka účastníka letošního světového šampionátu Milana Doudery.

Dres, hůl a poukaz na dvě hodiny intenzivního tréninku se Zbyňkem Irglem. Vítěz aukce zaplatí 85 tis. Kč.

Slovenští fešáci - Peter Hamerlík a Vladimír Dravecký.

foto: Petr Rubal