Program 1. čtvrtiny základní části Tipsport extraligy 2016/17:
Pátek 9. září – 1. kolo:
Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice
HC Olomouc – HC VERVA Litvínov
Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary
Mountfield HK – BK Mladá Boleslav
HC Sparta Praha – HC VÍTKOVICE STEEL
PSG Zlín – HC Kometa Brno
Neděle 11. září – 2. kolo:
HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav – HC Olomouc
HC Kometa Brno – Mountfield HK
HC Energie Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec
HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec
HC VÍTKOVICE STEEL – Piráti Chomutov
HC VERVA Litvínov – PSG Zlín
Úterý 13. září – 3. kolo:
Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
PSG Zlín – HC VÍTKOVICE STEEL
HC Oceláři Třinec – HC VERVA Litvínov
HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav
Mountfield HK – HC Energie Karlovy Vary
Pátek 16. září – 4. kolo:
BK Mladá Boleslav – PSG Zlín
HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – HC Kometa Brno
HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec
HC VERVA Litvínov – Piráti Chomutov
HC VÍTKOVICE STEEL – Mountfield HK
Neděle 18. září – 5. kolo:
Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav – HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary
HC Olomouc – HC Sparta Praha
Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE STEEL
PSG Zlín – HC Škoda Plzeň
Pátek 23. září – 6. kolo:
Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec
HC VÍTKOVICE STEEL – BK Mladá Boleslav
HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno
HC VERVA Litvínov – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – PSG Zlín
HC Sparta Praha – Piráti Chomutov
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Úterý 27. září – 7. kolo:
HC VÍTKOVICE STEEL – HC Energie Karlovy Vary
BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň
HC Olomouc – HC Oceláři Třinec
PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec
Mountfield HK – HC Sparta Praha
HC Kometa Brno – HC VERVA Litvínov
Piráti Chomutov – HC Dynamo Pardubice
Pátek 30. září – 8. kolo:
HC VERVA Litvínov – HC VÍTKOVICE STEEL
Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc
HC Dynamo Pardubice – HC Kometa Brno
HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav
HC Škoda Plzeň – Mountfield HK
HC Sparta Praha – PSG Zlín
HC Oceláři Třinec – Piráti Chomutov
Neděle 2. října – 9. kolo:
Piráti Chomutov – HC Olomouc
BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice
HC VÍTKOVICE STEEL – HC Škoda Plzeň
HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov
PSG Zlín – HC Oceláři Třinec
Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno – HC Sparta Praha
Pátek 7. října – 10. kolo:
Bílí Tygři Liberec – HC VÍTKOVICE STEEL
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Mountfield HK
HC Škoda Plzeň – HC VERVA Litvínov
HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
Piráti Chomutov – PSG Zlín
Neděle 9. října – 11. kolo:
HC VERVA Litvínov – HC Sparta Praha
PSG Zlín – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec
HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň
HC VÍTKOVICE STEEL – HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav – Piráti Chomutov
Pátek 14. října – 12. kolo:
HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
Bílí Tygři Liberec – HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice – HC Škoda Plzeň
HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav
HC Olomouc – HC VÍTKOVICE STEEL
Piráti Chomutov – HC Kometa Brno
PSG Zlín – Mountfield HK
Neděle 16. října – 13. kolo:
HC VÍTKOVICE STEEL – HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno – HC Olomouc
HC Energie Karlovy Vary – PSG Zlín
HC VERVA Litvínov – HC Dynamo Pardubice
HC Škoda Plzeň – HC Sparta Praha
Mountfield HK – Piráti Chomutov