Aktuální podoba třineckého kádru

08.05.2012 · Martin Stebel
Už týden polykají Oceláři tvrdé tréninkové dávky v areálu na Lesní a připravují se tak na novou sezonu. Oproti minulému ročníku došlo v kádru k několika zásadním změnám. Nový vedoucí mužstva Jaroslav Kameš (na snímku) proto redakci oficiálního webu poskytl přesný seznam všech hráčů, kteří v těchto dnech figurují na soupisce "A" mužstva.

Na soupisce třineckého týmu v současné chvíli figuruje 28 jmen - 2 brankáři, 9 obránců a 17 útočníků. Přímo v Třinci přitom trénuje 21 mužů. Individuální cvičební plán, či vlastní přípravnou skupinku bude mít hned 7 hráčů (Bonk, Hamerlík, Klouček, Orsava, Roth, Varaďa, Zíb).

Od minulého týdne se s Třincem připravuje útočník Denis Kindl, v pondělí se připojil Marek Zagrapan. Oba hráči jsou v týmu zatím jen na zkoušce. Začátkem tohoto týdne do přípravy naskočil i rychlonohý Martin Adamský, jenž dostal týden volna navíc kvůli reprezentačním povinnostem. Nová akvizice z Pardubic Daniel Rákos se k týmu přidá v pondělí 14. května. Nově testovaným hráčem je nadějný zadák Zdeněk Čáp z Hradce Králové.

Jedním z nově testovaných hráčů je útočník Denis Kindl (na snímku vlevo) a taky obránce Zdeněk Čáp (vzadu). foto: Petr Rubal

Jmenný seznam hráčů "A" týmu HC Oceláři Třinec k 8.5.2012:

Brankáři:

Peter HAMERLÍK