Novou posilou Ocelářů se stal obránce Rostislav Klesla

25.6.2014, Klub

Zkušený obránce Rostislav Klesla se stal novou posilou HC Oceláři Třinec. Dvaatřicetiletý bek s bohatými zkušenostmi z NHL dnes s vedením třineckého klubu podepsal víceletý kontrakt. Rostislav Klesla se s třineckým týmem připravuje již více jak měsíc.

Zlatý medailista a nejlepší obránce mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2001 hájil naposledy v NHL barvy Phoenixu. Poté, co ho během března potkaly trejdy do Washingtonu a Buffala, se však rozhodl pro návrat do Evropy. Klesla si v dresu Columbusu a Phoenixu připsal 677 startů v NHL, vstřelil 48 gólů a na 111 přihrál.

Aktuální zápasy
43.kolo | pátek 5.2.2016 |

TRI PCE PCE
3:2sn
Pardubice

ne 7.2.2016|18:20|VIT - TRI |
út 16.2.2016|17:00|TRI - LIB |
pá 19.2.2016|18:00|MHK - TRI |

ZLN vs. TRI na ČT SPORT

31.1.Prohlédněte si ohlasy a gólový videosestřih z utkání 42. kola Tipsport extraligy mezi PSG Zlínem a třineckými Oceláři ZDE

Stav zraněných hráčů

30.1.Páteční utkání Ocelářů proti karlovarské Energii krom vítězství domácích přineslo bohužel i zranění několika třineckých hráčů.

Útočník Ján Sýkora bude po nešetrném zákroku Marka Baránka mužstvu z WERK ARENY chybět delší období. Zdravotní absence kapitána Rostislava Klesly a Vladimíra Rotha se předběžně odhaduje na dva týdny. Naopak obránce Tomáš Linhart, by podle sobotní prognózy teoreticky mohl zasáhnout do příštího domácího utkání Ocelářů proti Pardubicím.

TRI vs. KVA na ČT SPORT

29.1.Prohlédněte si ohlasy a gólový videosestřih z utkání 41. kola Tipsport extraligy mezi třineckými Oceláři a Karlovými Vary ZDE

2 Oceláři za Slovensko

28.1.Dva hokejisté třineckých Ocelářů budou v následující reprezentační přestávce reprezentovat Slovensko na mezinárodních akcích. Útočník Vladimír Dravecký byl povolán hlavním koučem slovenského A-týmu Zdenem Cígerem na domácí turnaj Slovakia Cup, který se mezi 11. a 13. únorem uskuteční v Žilině. Soupeři našeho východního souseda budou Bělorusové a Švýcaři. Další třinecký forvard Ján Sýkora dostal pozvánku od trenéra Petera Oremuse, který vede tzv. slovenskou olympijskou reprezentaci. Ta se ve stejném termínu střetne v Innsbrucku s Francií, Rakouskem a Slovinskem.

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)