Novou posilou Ocelářů se stal obránce Rostislav Klesla

25.6.2014, Klub

Zkušený obránce Rostislav Klesla se stal novou posilou HC Oceláři Třinec. Dvaatřicetiletý bek s bohatými zkušenostmi z NHL dnes s vedením třineckého klubu podepsal víceletý kontrakt. Rostislav Klesla se s třineckým týmem připravuje již více jak měsíc.

Zlatý medailista a nejlepší obránce mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2001 hájil naposledy v NHL barvy Phoenixu. Poté, co ho během března potkaly trejdy do Washingtonu a Buffala, se však rozhodl pro návrat do Evropy. Klesla si v dresu Columbusu a Phoenixu připsal 677 startů v NHL, vstřelil 48 gólů a na 111 přihrál.

Aktuální zápasy
30.kolo | neděle 14.12.2014

TRI VIT VIT
Třinec
Vítkovice

pátek 26.12.2014|17:00|LIB - TRI
neděle 28.12.2014|15:10|TRI - PLZ
úterý 30.12.2014|17:30|MBL - TRI

Jakub Klepiš otcem!

16.12.Útočník Ocelářů JAKUB KLEPIŠ se v pondělí 15. prosince stal poprvé otcem. Jeho manželka Tereza přivedla na svět syna Jakuba.

Srdečně blahopřejeme!

Dva Oceláři na MS

15.12.Česká hokejová reprezentace do 20 let zítra odletí do Kanady na závěrečnou přípravu před MS "20", kde absolvuje poslední dvě přípravná utkání před blížícím se šampionátem. V nominaci národního výběru figurují také dva Oceláři, brankář Miroslav Svoboda a útočník Marek Růžička.

TRI vs. VIT na ČT SPORT

14.12.Prohlédněte si gólový videosestřih a ohlasy z vítězného utkání třineckých Ocelářů proti Vítkovicím ZDE

LIT vs. TRI na ČT SPORT

12.12.Prohlédněte si gólový videosestřih a ohlasy z vítězného utkání třineckých Ocelářů na ledě Litvínova ZDE