Novou posilou Ocelářů se stal obránce Rostislav Klesla

25.6.2014, Klub

Zkušený obránce Rostislav Klesla se stal novou posilou HC Oceláři Třinec. Dvaatřicetiletý bek s bohatými zkušenostmi z NHL dnes s vedením třineckého klubu podepsal víceletý kontrakt. Rostislav Klesla se s třineckým týmem připravuje již více jak měsíc.

Zlatý medailista a nejlepší obránce mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2001 hájil naposledy v NHL barvy Phoenixu. Poté, co ho během března potkaly trejdy do Washingtonu a Buffala, se však rozhodl pro návrat do Evropy. Klesla si v dresu Columbusu a Phoenixu připsal 677 startů v NHL, vstřelil 48 gólů a na 111 přihrál.

Aktuální zápasy
čtvrtek 31.7.2014|17:00|TRI - LIB
pátek 1.8.2014|11:00|TRI - OLO
úterý 5.8.2014|17:00|TRI - MIN

Štáb ČT ve WERK ARENĚ

29.7.Prohlédněte si videoreportáž České televize z návštěvy nové třinecké multifunkční WERK ARENY zde

Permice až do srpna!

8.7.HC Oceláři Třinec a.s. informuje, že dne 30. června skončil prodej permanentních vstupenek pro příští extraligový ročník 2014/15 na pokladnách Werk arény.

Další možnost, jak získat permanentní vstupenku, je osobní prodej v kanceláři číslo 29 a taky zakoupení prostřednictvím poukazu na síti www.ticketportal.cz a následnou výměnou ve staré Werk aréně každé pondělí a středu od 10:30 – 12:30 a 13:00 – 15:30 až do konce měsíce srpna.

Tři Oceláři v repre

26.6.Hlavní kouč českého národního výběru Vladimír Růžička oznámil nominaci na první letní kemp (30. července - 2. srpna 2014), který se bude konat v pražském Edenu. Na hráčské soupisce figurují hned tři Oceláři. Jsou to obránci Milan Doudera s Vladimírem Rothem a útočník Jakub Orsava.

"Petrovka" u mládeže

17.6.Dvaačtyřicetiletý bývalý kapitán Ocelářů Jan Peterek bude i po konci své bohaté hráčské kariéry působit pod Javorovým. Třinecký klub ho angažoval jako sportovního manažera mládeže.

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)