Novou posilou Ocelářů se stal obránce Rostislav Klesla

25.6.2014, Klub

Zkušený obránce Rostislav Klesla se stal novou posilou HC Oceláři Třinec. Dvaatřicetiletý bek s bohatými zkušenostmi z NHL dnes s vedením třineckého klubu podepsal víceletý kontrakt. Rostislav Klesla se s třineckým týmem připravuje již více jak měsíc.

Zlatý medailista a nejlepší obránce mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2001 hájil naposledy v NHL barvy Phoenixu. Poté, co ho během března potkaly trejdy do Washingtonu a Buffala, se však rozhodl pro návrat do Evropy. Klesla si v dresu Columbusu a Phoenixu připsal 677 startů v NHL, vstřelil 48 gólů a na 111 přihrál.

Aktuální zápasy
přát. | čtvrtek 30.7.2015

TRI MIN MIN
Minsk

út 4.8.2015|18:00|TRI - OLO
čt 6.8.2015|18:00|FRM - TRI
út 11.8.2015|17:30|TRI - NNG

Vstupenky na Olomouc

28.7.Na webu Ticketportal.cz si už nyní můžete zakoupit vstupenky na přípravné utkání HC Oceláři Třinec vs. HC Olomouc. Připomínáme, že majitelé permanentek mají vstup volný, cena ostatních vstupenek činí 50 Kč.

Vstupenky budou k zakoupení rovněž v den utkání, dvě hodiny před úvodním buly na pokladnách WERK ARENY. Úterní utkání Ocelářů proti Olomouci startuje v 18:00! Vstupenky ZDE

Oceláři na sraz repre

18.7.Trenér reprezentace Vladimír Vůjtek s asistenty Josefem Jandačem, Jiřím Kalousem a Jaroslavem Špačkem nominovali na první přípravný kemp 24 hráčů z nejvyšší domácí soutěže, z toho 3 brankáře, 8 obránců a 13 útočníků. Na soupisce nechybí hned pětice Ocelářů - Šimon Hrubec, Miroslav Svoboda, Milan Doudera, Marek Růžička a Jakub Orsava. První sraz národního týmu pod vedením trenéra Vůjtka se uskuteční od 29. července do 1. srpna na Horáckém zimním stadiónu v Jihlavě.

Kouč Ocelářů u repre

13.7.Reprezentační kouč Vladimír Vůjtek dnes oficiálně oznámil složení realizačního týmu. Jeho asistenty bude trojlístek ve složení - Josef Jandač, Jaroslav Špaček, kteří v extralize působí ve Spartě respektive Plzni a také hlavní trenér HC Oceláři Třinec Jiří Kalous.

Výstavba haly online

12.7.Od pátku 3. července 2015 můžete pomocí webové kamery, která je umístěna na budově třinecké regionální televize IFK, sledovat on-line průběh stavebních prací nové tréninkové haly u WERK ARENY. Výstavba byla zahájena v dubnu, dokončení je naplánováno na polovinu příštího roku. Plocha dvoupodlažní haly bude 5300 metrů čtverečních. V přízemí vedle ledové plochy vzniknou šatny a sociální zázemí pro sportovce, do druhého podlaží je situována posilovna a restaurace. Hala má sloužit mládežnickým oddílům, krasobruslařům, v neposlední řadě pro veřejné bruslení. ZDE

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)