Novou posilou Ocelářů se stal obránce Rostislav Klesla

25.6.2014, Klub

Zkušený obránce Rostislav Klesla se stal novou posilou HC Oceláři Třinec. Dvaatřicetiletý bek s bohatými zkušenostmi z NHL dnes s vedením třineckého klubu podepsal víceletý kontrakt. Rostislav Klesla se s třineckým týmem připravuje již více jak měsíc.

Zlatý medailista a nejlepší obránce mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2001 hájil naposledy v NHL barvy Phoenixu. Poté, co ho během března potkaly trejdy do Washingtonu a Buffala, se však rozhodl pro návrat do Evropy. Klesla si v dresu Columbusu a Phoenixu připsal 677 startů v NHL, vstřelil 48 gólů a na 111 přihrál.

Aktuální zápasy
42.kolo | úterý 27.1.2015

TRI LIT LIT
Třinec
Litvínov

pátek 30.1.2015|17:00|VIT - TRI
neděle 1.2.2015|15:00|TRI - LIB
středa 11.2.2015|17:30|PLZ - TRI

Dva střídavé starty

28.1.V rámci střídavého startu do konce aktuální sezony mohou v týmu třineckých Ocelářů nastoupit dva hokejisté prvoligového týmu AZ Havířov. Jedná se o 27letého Michala Sztefka a 23letého Antonína Pechance.

TRI vs. LIT na ČT SPORT

27.1.Prohlédněte si gólový videosestřih a ohlasy z vítězného utkání třineckých Ocelářů proti Vervě Litvínov ZDE

Mladí Oceláři na OH

26.1.V Rakousku dnes startuje hokejový turnaj Evropské olympiády mládeže a své zastoupení budou mít ve Schruns také Oceláři. Nominaci do českého výběru obdrželi Lukáš Doudera a David Kofroň, slovenský dres pak obléknou Patrik Hrehorčák a Miloš Roman.

OLO vs. TRI na ČT SPORT

26.1.Prohlédněte si gólový videosestřih a ohlasy z vítězného utkání třineckých Ocelářů proti Olomouci ZDE

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)