Novou posilou Ocelářů se stal obránce Rostislav Klesla

25.6.2014, Klub

Zkušený obránce Rostislav Klesla se stal novou posilou HC Oceláři Třinec. Dvaatřicetiletý bek s bohatými zkušenostmi z NHL dnes s vedením třineckého klubu podepsal víceletý kontrakt. Rostislav Klesla se s třineckým týmem připravuje již více jak měsíc.

Zlatý medailista a nejlepší obránce mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2001 hájil naposledy v NHL barvy Phoenixu. Poté, co ho během března potkaly trejdy do Washingtonu a Buffala, se však rozhodl pro návrat do Evropy. Klesla si v dresu Columbusu a Phoenixu připsal 677 startů v NHL, vstřelil 48 gólů a na 111 přihrál.

Aktuální zápasy
3. CHL | pátek 28.8.2015 |

TRI STV STV
4:3p
Stavanger

so 5.9.2015|18:00|TRI - KUO
pá 11.9.2015|17:30|TRI - CHM
ne 13.9.2015|15:30|KVA - TRI

Vstupenky stále jsou!

3.9.Informujeme, že na webu Ticketportal.cz jsou k dispozici vstupenky na sobotní utkání Champions Hockey League mezi HC Oceláři Třinec a KalPou Kuopio (od 18:00 hod.) V den utkání bude možno zakoupit vstupenky dvě hodiny před úvodním buly na pokladnách WERK ARENY.

Pokud si nejste jisti ohledně vstupenek na Champions Hockey League, rádi byste si vstupenku koupili, ale nevíte jak, nebo máte jiný dotaz k Champions Hockey League, prosím neváhejte a zavolejte na naši telefonní linku + 420 596 109 112 nebo 558 999 412 - každé pondělí až čtvrtek od 10:00 do 16:00 hod.

Žejdl do Boleslavi

1.9.24letý útočník Ocelářů LUKÁŠ ŽEJDL odchází v rámci hostování do týmu BK Mladá Boleslav, kde bude působit do 31.12. 2015.

3D prohlídka WERK ARENY

1.9.Pokud jste si zatím nestihli důkladně prohlédnout třineckou WERK ARENU, můžete tak učinit pomocí 3D virtuální prohlídky ZDE

Videosestřih z CHL

29.8.Pokud si ještě jednou chcete připomenout nejdůležitější okamžiky pátečního utkání mezi Oceláři a Stavangerem, nabízíme videosestřih na webu Champions Hockey League