Novou posilou Ocelářů se stal obránce Rostislav Klesla

25.6.2014, Klub

Zkušený obránce Rostislav Klesla se stal novou posilou HC Oceláři Třinec. Dvaatřicetiletý bek s bohatými zkušenostmi z NHL dnes s vedením třineckého klubu podepsal víceletý kontrakt. Rostislav Klesla se s třineckým týmem připravuje již více jak měsíc.

Zlatý medailista a nejlepší obránce mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2001 hájil naposledy v NHL barvy Phoenixu. Poté, co ho během března potkaly trejdy do Washingtonu a Buffala, se však rozhodl pro návrat do Evropy. Klesla si v dresu Columbusu a Phoenixu připsal 677 startů v NHL, vstřelil 48 gólů a na 111 přihrál.

Aktuální zápasy
52.kolo | neděle 1.3.2015

SPA TRI TRI
Sparta Praha
Třinec

pátek 13.3.2015|17:00|TRI -
sobota 14.3.2015|17:00|TRI -
úterý 17.3.2015|18:00| - TRI

SPA vs. TRI na ČT SPORT

1.3.Prohlédněte si gólový videosestřih a ohlasy z utkání třineckých Ocelářů na ledě pražské Sparty ZDE

Cena fair-play

25.2.V aule Gong v dolních Vítkovicích se dnes konalo vyhlášeni ankety "Sportovec roku 2014 Moravskoslezského kraje". Cenu fair-play získal devatenáctiletý Ocelář ONDŘEJ KOVAŘČÍK.

Člen juniorského kádru a čerstvě i A-týmu během utkání proti Spartě v srpnu 2014 opravil při nájezdech verdikt rozhodčích. Přiznal, že místo gólu trefil spojnici horní a boční tyčky. A i když pak Oceláři nájezdy prohráli, sklidil Ondřej od spoluhráčů i trenérů pochvalu. Ondrovi gratulujeme a věříme, že jeho férový čin bude pro všechny inspirací.

Prezidentská trofej

25.2.Připomínáme, že už v pátek po konci utkání Ocelářů se Zlínem, bude vítězům základní části oficiálně předán Prezidentský pohár. Trofej včetně podstavce měří na výšku 66 centimetrů, šířka činí 37 centimetrů, korpus pak 43 cm. Podstavec je vyroben z olšového dřeva, pohár tvoří pozlacená a postříbřená alpaka. Pohár váží 22 kilogramů

Hymna na radiu Čas Rock

25.2.Už ve středu se můžete těšit na premiérové zveřejnění nové hymny Ocelářů na radiu Čas Rock. V reportáži si prohlédněte zákulisí natáčení v ostravském studiu ZDE