Novou posilou Ocelářů se stal obránce Rostislav Klesla

25.6.2014, Klub

Zkušený obránce Rostislav Klesla se stal novou posilou HC Oceláři Třinec. Dvaatřicetiletý bek s bohatými zkušenostmi z NHL dnes s vedením třineckého klubu podepsal víceletý kontrakt. Rostislav Klesla se s třineckým týmem připravuje již více jak měsíc.

Zlatý medailista a nejlepší obránce mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2001 hájil naposledy v NHL barvy Phoenixu. Poté, co ho během března potkaly trejdy do Washingtonu a Buffala, se však rozhodl pro návrat do Evropy. Klesla si v dresu Columbusu a Phoenixu připsal 677 startů v NHL, vstřelil 48 gólů a na 111 přihrál.

Aktuální zápasy
1. CHL | čtvrtek 21.8.2014

TRI BRN BRN
Třinec
Bern

sobota 23.8.2014|20:00|TRI - STV
čtvrtek 4.9.2014|19:45|BRN - TRI
sobota 6.9.2014|17:30|STV - TRI

Chmielewski 2x stop

22.8.Polský útočník ve službách Třince, Aron Chmielewski, dostal od disciplinární komise Champions Hockey League stopku na dva zápasy za zákrok na Goeffa Kinrada. Chmielewski ve čtvrtečním zápase obdržel trest 5 min + DKÚ za zásah do oblasti hlavy a krku a bude Ocelářům chybět v sobotním domácím duelu se Stavangerem a také v odvětě v Bernu, tedy 4. září.

Sestřih vítězného duelu

22.8.Na oficiálním webu Champions Hockey League si nyní můžete ještě jednou prohlédnout všechny brankové situace z utkání Ocelářů proti Bernu ZDE

Dravecký je Ocelářem

14.8.29letý slovenský útočník Vladimír Dravecký, který byl dosud v Třinci na zkoušce, se s Oceláři domluvil na jednoročním kontraktu s následnou opcí. Dravecký naposledy působil ve švýcarském klubu HC Ajoie.

Čtyři Oceláři v repre

13.8.Reprezentační trenér Vladimír Růžička dnes oznámil nominaci národního týmu pro druhý letní kemp (25. - 27. srpna, Rokycany). Na soupisce figuruje hned kvarteto Ocelářů - brankář Šimon Hrubec, obránci Vladimír Roth s Milanem Douderou a útočník Jakub Orsava.

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)