Novou posilou Ocelářů se stal obránce Rostislav Klesla

25.6.2014, Klub

Zkušený obránce Rostislav Klesla se stal novou posilou HC Oceláři Třinec. Dvaatřicetiletý bek s bohatými zkušenostmi z NHL dnes s vedením třineckého klubu podepsal víceletý kontrakt. Rostislav Klesla se s třineckým týmem připravuje již více jak měsíc.

Zlatý medailista a nejlepší obránce mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2001 hájil naposledy v NHL barvy Phoenixu. Poté, co ho během března potkaly trejdy do Washingtonu a Buffala, se však rozhodl pro návrat do Evropy. Klesla si v dresu Columbusu a Phoenixu připsal 677 startů v NHL, vstřelil 48 gólů a na 111 přihrál.

Aktuální zápasy
7.kolo | neděle 28.9.2014

TRI MBL MBL
Třinec
Ml. Boleslav

pátek 3.10.2014|17:00|TRI - KVA
neděle 5.10.2014|17:20|TRI - MHK
úterý 7.10.2014|18:30|TAP - TRI

Vstupenky on-line!

30.9.Na webu Ticketportal.cz si nyní můžete zakoupit vstupenky na nejbližší dva extraligové duely Ocelářů - proti Karlovým Varům (pátek 3. října) ZDE a Hradci Králové (neděle 5. října) ZDE

TRI vs. MLB na ČT SPORT

28.9.Prohlédněte si gólový videosestřih a také pozápasové ohlasy z vítězného utkání Ocelářů proti Mladé Boleslavi ZDE

TRI vs. PLZ na ČT SPORT

21.9.Prohlédněte si gólový videosestřih a také pozápasové ohlasy z vítězného utkání Ocelářů proti Plzni ZDE

Radegast měřil hlučnost

21.9.V nové třinecké WERK ARENĚ mají Oceláři hlasitější podporu než měli v té staré. Prokázalo to měření profesionálním hlukoměrem, které na zápase s Vítkovicemi provedl Radegast, oficiální pivo hokejové extraligy. Nejhlasitěji fandili domácí příznivci při třetím gólu Třince, kdy se hlukoměr zastavil na hodnotě 117,8 decibelů. To je o 4,8 decibelů více, než byla nejvyšší naměřená hodnota ve staré aréně. Radegast slíbil fanouškům Ocelářů, že pokud překonají hodnotu naměřenou ve staré aréně, získají za každý decibel navíc 100 piv Radegast. Těšit se tak mohou na 400 půllitrů.

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)