Novou posilou Ocelářů se stal obránce Rostislav Klesla

25.6.2014, Klub

Zkušený obránce Rostislav Klesla se stal novou posilou HC Oceláři Třinec. Dvaatřicetiletý bek s bohatými zkušenostmi z NHL dnes s vedením třineckého klubu podepsal víceletý kontrakt. Rostislav Klesla se s třineckým týmem připravuje již více jak měsíc.

Zlatý medailista a nejlepší obránce mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2001 hájil naposledy v NHL barvy Phoenixu. Poté, co ho během března potkaly trejdy do Washingtonu a Buffala, se však rozhodl pro návrat do Evropy. Klesla si v dresu Columbusu a Phoenixu připsal 677 startů v NHL, vstřelil 48 gólů a na 111 přihrál.

Aktuální zápasy
ČF5 | pátek 20.3.2015

TRI MBL MBL
Třinec
Ml. Boleslav

sobota 28.3.2015|15:00|TRI - SPA
neděle 29.3.2015|17:20|TRI - SPA
středa 1.4.2015|18:20|SPA - TRI

Důležitá informace

25.3.Vzhledem k rozšíření určitých forem zneužívaní permanentních vstupenek během hokejových zápasů HC Oceláři Třinec v nové WERK ARENĚ si Vás dovolujeme upozornit, že při jakémkoli zjištění podvodu bude dané osobě permanentní vstupenka zabavená! V případě, že na Vašem místě, na které máte platnou vstupenku / permanentku sedí jiná osoba, prosím urgentně oslovte zaměstnance bezpečnostní agentury. Děkujeme za pochopení. HC Oceláři Třinec.

Rezervace do čtvrtku

25.3.Zítra, tj. ve čtvrtek 26.3. do 12:00 hod. platí rezervace na nákup semifinálových utkání pro stávajíc permanentkáře. Následně od 14:00 hod. zahajujeme prodej nevyužitých rezervací na pokladnách WERK ARENY a přes Ticketportal.

TRI vs. MBL na ČT SPORT

21.3.Prohlédněte si gólový videosestřih a ohlasy z 5. utkání ČF třineckých Ocelářů proti Mladé Boleslavi ZDE

Jisté medaile

20.3.Třinečtí hokejisté dnešním čtvrtým vítězstvím nejen, že zpečetili jako druhý extraligový tým po pražské Spartě postup do druhého kola play-off, ale zároveň si - jakožto vítěz základní části, tedy nejlépe nasazený mančaft semifinále - zajistil pozici nejhůře do 3. místa. Oceláři tedy mají jistotu zisku čtvrté medaile - jaké kvality bude kov, ze kterého budou vyrobeny, se rozhodne v nejbližších zápasech. Třinec si medailové umístění vybojoval už v sezónách 2010/11 (1. místo), 1997/98 (2. místo) a 1998/99 (3. místo).

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)