Novou posilou Ocelářů se stal obránce Rostislav Klesla

25.6.2014, Klub

Zkušený obránce Rostislav Klesla se stal novou posilou HC Oceláři Třinec. Dvaatřicetiletý bek s bohatými zkušenostmi z NHL dnes s vedením třineckého klubu podepsal víceletý kontrakt. Rostislav Klesla se s třineckým týmem připravuje již více jak měsíc.

Zlatý medailista a nejlepší obránce mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2001 hájil naposledy v NHL barvy Phoenixu. Poté, co ho během března potkaly trejdy do Washingtonu a Buffala, se však rozhodl pro návrat do Evropy. Klesla si v dresu Columbusu a Phoenixu připsal 677 startů v NHL, vstřelil 48 gólů a na 111 přihrál.

Aktuální zápasy
F7 | čtvrtek 23.4.2015

TRI LIT LIT
Třinec
Litvínov

čtvrtek 20.8.2015|19:00|STV - TRI
sobota 22.8.2015|16:00|KUO - TRI
pátek 28.8.2015|19:00|TRI - STV

Roth do Novosibirsku

12.5.24letý obránce Vladimír Roth opouští Třinec a bude hrát Kontinentální ligu za Novosibirsk. S letošním semifinalistou Gagarinova poháru podepsal smlouvu na dva roky. Roth se v týmu sejde s reprezentačním brankářem Alexandrem Salákem.

Nabídka práce

7.5.HC Oceláři Třinec, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici elektrikář. Jedná se o práci na plný úvazek, třísměnný provoz. Své životopisy posílejte na e-mail: info@hcotrinec.cz. Bližší informace získáte na tel. čísle: 602 546 626.

Info k permanentkám

27.4.Připomínáme, že rezervace stávajících majitelů permanentních vstupenek pro nákup nové celosezónní karty na následující extraligový ročník 2015/16 trvá do středy 29. dubna do 16:00 hod. (čtvrteční prodej se nekoná z důvodu konání kulturní akce "Královna Ocel").

V pondělí 4. května startuje prodej permanentních vstupenek pro nové zájemce. Prodejní doba: pondělí až čtvrtek od 10 do 16 hod. na pokladně WERK ARENY, Frýdecká 850.

Cena za výměnu místa eventuálně za vystavení duplikátu permanentky činí 400 Kč.

Oceláři na isport.cz

26.4.Na webu isport.cz si můžete přečíst zajímavý blog na téma letošního působení Ocelářů v extralize ZDE

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)