Novou posilou Ocelářů se stal obránce Rostislav Klesla

25.6.2014, Klub

Zkušený obránce Rostislav Klesla se stal novou posilou HC Oceláři Třinec. Dvaatřicetiletý bek s bohatými zkušenostmi z NHL dnes s vedením třineckého klubu podepsal víceletý kontrakt. Rostislav Klesla se s třineckým týmem připravuje již více jak měsíc.

Zlatý medailista a nejlepší obránce mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2001 hájil naposledy v NHL barvy Phoenixu. Poté, co ho během března potkaly trejdy do Washingtonu a Buffala, se však rozhodl pro návrat do Evropy. Klesla si v dresu Columbusu a Phoenixu připsal 677 startů v NHL, vstřelil 48 gólů a na 111 přihrál.

Aktuální zápasy
3.kolo | úterý 16.9.2014

LIT TRI TRI
Litvínov
3:2sn
Třinec

pátek 19.9.2014|17:00|TRI - VIT
neděle 21.9.2014|17:00|LIB - TRI
úterý 23.9.2014|17:30|TRI - TAP

LIT vs. TRI na ČT SPORT

17.9.Prohlédněte si gólový videosestřih a také pozápasové ohlasy z utkání Ocelářů v Litvínově ZDE

"Áda" je podruhé tátou!

11.9.Útočník třineckých Ocelářů Martin Adamský se dnes, ve čtvrtek 12.září, stal podruhé otcem. Jeho manželka Eva přivedla v třinecké nemocnici na svět dcerku Victorii, která měří 52 cm a váží 3,75 kg. Srdečně blahopřejeme!

Prodej permic ukončen

9.9.HC Oceláři Třinec a.s. informují, že prodej permanentních vstupenek na extraligový ročník 2014/15 byl dnes ukončen. Předprodej jednotlivých vstupenek bude probíhat v síti Ticketportal a také vždy hodinu před startem konkrétního utkání na pokladnách WERK ARENY.

Video z vítězné bitvy

6.9.Na oficiálním webu Champions Hockey League si nyní můžete ještě jednou prohlédnout všechny brankové situace z utkání Ocelářů ve Stavangeru ZDE

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)