Novou posilou Ocelářů se stal obránce Rostislav Klesla

25.6.2014, Klub

Zkušený obránce Rostislav Klesla se stal novou posilou HC Oceláři Třinec. Dvaatřicetiletý bek s bohatými zkušenostmi z NHL dnes s vedením třineckého klubu podepsal víceletý kontrakt. Rostislav Klesla se s třineckým týmem připravuje již více jak měsíc.

Zlatý medailista a nejlepší obránce mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2001 hájil naposledy v NHL barvy Phoenixu. Poté, co ho během března potkaly trejdy do Washingtonu a Buffala, se však rozhodl pro návrat do Evropy. Klesla si v dresu Columbusu a Phoenixu připsal 677 startů v NHL, vstřelil 48 gólů a na 111 přihrál.

Aktuální zápasy
F4 | čtvrtek 16.4.2015

LIT TRI TRI
Litvínov
Třinec

neděle 19.4.2015|18:20|TRI - LIT

Slavia padá do 1. ligy

17.4.Slavia Praha po 21 sezonách v extralize sestupuje do první ligy. Rozhodlo o tom dnešní předposlední kolo baráže, v němž Pražané prohráli na ledě Chomutova 2:3 v prodloužení. Jelikož Olomouc dnes uspěla v Českých Budějovicích 4:1, sešívaní se už nemohou posunout ze třetí, nepostupové příčky. V příštím ročníku extraligy tak soupeřem Ocelářů bude znovu Olomouc, kterou doplní Chomutov.

LIT vs. TRI na ČT SPORT

16.4.Prohlédněte si gólový videosestřih a ohlasy čtvrtého utkání finálové série třineckých Ocelářů proti Vervě Litvínov ZDE

Zlato pro kraj

10.4.Dnes se v Jihlavě uskutečnilo finále krajských výběrů do čtrnácti let mezi našim krajem a Prahou. Z vítězství 4:1 se nakonec radovali hráči Moravskoslezského kraje, ve kterém se představili také tři Oceláři, Šimon Mikler, Matouš Čmiel a dvougólový střelec Adam Raška.

Mladí Oceláři v repre

10.4.

V Bratislavě v těchto dnech probíhá Turnaj čtyř, na který s nově tvořeným výběrem do dvaceti let odcestoval také juniorský útočník Michal Kovařčík.

Vrchol sezóny před sebou mají reprezentanti do osmnácti let. Ke slovenskému výběru se připojili obránce Michal Roman a útočník Matej Murín, k českému pak obránce Marian Adámek a útočník Lukáš Jašek.

Během tohoto víkendu se uskuteční Turnaj čtyř také v Rusku, kam s výběrem do sedmnácti let odcestují také obránci Lukáš Doudera, Filip Haman a útočník David Kofroň.

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)